Měření a diagnostika Počet produktů: 2

Podkategorie

 • Osobní váhy

  Osobní váha by měla být součástí každé domácnosti. Ať už sportujete a chcete zhubnout, nebo si jen hlídat hmotnost. Změny tělesné váhy je jedním z prvních indikátorů, že je s tělem něco v nepořádku. Navíc mají dnes osobní digitální váhy moderní design a mnoho přidaných funkcí, jako je např. měření tuku. 

 • Alkohol testery

  Znáte ten pocit, když si ráno po bujarém večeru ještě netroufáte za volant? Online alkohol tester (http://auto.idnes.cz/alkulacka.aspx) počítá možnost sednout za volant až za několik dní a vy potřebujete vyrazit. Alkohol tester je zkrátka nepostradatelnou součástí automobilu, kde je neustále po ruce. V naší nabídce najdete mimo testerů také náhradní náustky i senzory.     

 • Cholesterol

  Znalosti o cholesterolu (dobrém a špatném) mohou být velice důležité pro vaše zdraví. Tyto informace vám mohou pomoci k tomu, abyste předešli onemocnění srdce v dalším průběhu života, neboť riziko onemocnění srdce stoupá s tím, jak se zvyšuje koncentrace "zlého" cholesterolu v krvi. 

 • Glukóza

  Především pro diabetiky je digitální glukometr nepostradatelnou součástí života. V naší nabídce najdete kvalitní přístroje pro sledování krevního cukru a samozřejmě také testovací proužky do glukometrů. Nejlepší nabídkou na trhu je Glukometr G-423, ke kterému získáte 50 testovacích proužků zdarma. Pokud je vám klasické testování nepříjemné, doporučujeme prohlédnout Glukometr s laserovou lancetou LGM701B.

 • Tlakoměry

  Tlakoměry slouží primárně k měření krevního tlaku. V naší nabídce najdete navíc zařízení pro zjištění tuhosti arterií, nebo snímač srdečního tepu. Součástí nabídky jsou jak tlakoměry na paži, tak na zápěstí. Všechny tlakoměry jsou vybaveny digitálním displejem pro snadné čtení naměřených dat.

 • Tukoměry

  Je-li vaším cílem zásadní redukce tuku v těle, doporučujeme před i během procedury kvalitní analýzu založenou na principu měření odporu lidského těla. Profesionální tukoměry dokážou, mimo jiné, velice rychle a především přesně vyhodnotit skutečný stav a poměr tukových tkání. Vyhledávanou alternativou měření jsou také digitální váhy s tukoměrem.

 • Teploměry

  Nabízíme celou řadu kvalitních osobních a digitálních teploměrů pro domácí použití. Digitální teploměry v plném rozsahu nahrazují teploměry rtuťové. Hlavní předností je rychlost měření, navíc nehrozí rozbití a zamoření jedovatou rtutí. V nabídce najdete, mino jiné, také infračervené bezdotykové teploměry. Teplotu tak můžete měřit dětem na čele, nebo v uchu.

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek