Obličejové solárium JETT RT8801

RT8801

Nový produkt

Máte rádi letní pobyt na sluníčku? Nelíbí se Vám “vybledlý” vzhled Vaší kůže v zimních měsících? Chcete si zachovat prázdninový nádech po celý rok? Pak je Obličejové solárium RT8801 určeno právě Vám.

Více informací

1 399 Kč s DPH

Více informací

Máte rádi letní pobyt na sluníčku? Nelíbí se Vám “vybledlý” vzhled Vaší kůže v zimních měsících? Chcete si zachovat prázdninový nádech po celý rok? Pak je Obličejové solárium RT8801 určeno právě Vám.

Obličejové solárium RT8801 je přístroj, který pracuje na principu klasického solária, ale jeho účinky si můžete vychutnávat v pohodlí a komfortu vlastního domova. Navíc tento praktický přístroj představuje výraznou finanční úsporu. Jednorázová investice, kterou do něj vložíte, se Vám vrátí už po několika použitích a můžete si dopřát tolik opalovacích procedur, kolik uznáte za vhodné. Díky němu se můžete celý rok těšit z opálené pokožky.

Co je však možná ještě podstatnější, je fakt, že díky tomuto přístroji se Vám stejně jako při běžném opalování v pokožce tvoří vitamín D, který je podstatný zejména pro zvýšení obranyschopnosti organismu a pro správnou stavbu kostí a je velice těžké ho získat jinak, než tímto pro tělo přirozeným způsobem.

Další faktor vystavení těla světelnému záření je psychická pohoda. Bylo dokázáno, že v důsledku nedostatku slunečního světla lidé v zimním a podzimním období trpí ve zvýšené míře únavou, úzkostí, nechutí do života a dokonce až depresemi. Světelné záření ze solária pomáhá přirozené sluneční světlo aspoň částečně suplovat, čímž přispívá k zvýšení psychické pohody.

Použití přístroje a jeho ovládání

Výhodou přístroje je, že je vhodný téměř pro všechny typy pleti, jejich ošetření se liší pouze v délce trvání jednotlivých opalování. Diagnostika Vašeho typu je jednoduchá, pokud si ale chcete být jisti, poraďte se o typu své pleti se svým lékařem. Obecně však platí toto rozdělení:

 1. velmi citlivá - vždy zrudne, nikdy nehnědne; délka slunění: 5-10 minut
 2. citlivá - vždy zrudne, hnědne málo; délka slunění: 10-20 minut
 3. normální - někdy zrudne, dobře hnědne; délka slunění: 20-30 minut
 4. odolná - téměř nerudne, sadno hnědne; délka slunění: až 45 minut

Na základě určení svého typu pleti a určení vhodného trvání procedury podle tabulky v návodu pak nastavíte na časovači dobu, kterou se chcete slunit, jednoduše si sednete před obličejové solárium a necháte paprsky působit na svoji pokožku. Doporučuje se jemně otáčet hlavou, aby bylo opálení rovnoměrné. Po Vámi zvolené době se přístroj automaticky vypne.

Doporučený počet slunění na základě typu pokožky najdete v přiloženém návodu. Většinou však jeden cyklus sestává z 10 slunění, po kterých následuje dvouměsíční pauza. Ve výsledku si tudíž udržíte příjemné opálení po celý rok jen s minimální časovou investicí.

Balení přístroje obsahuje i dvoje ochranné brýle, díky kterým ochráníte během ošetření svůj zrak.

Ovládání přístroje spočívá pouze v nastavení teploty a polohy solária, takže jej zvládne úplně hravě téměř každý.

Co se týče dizajnového provedení přístroje, je velmi skladný a díky jeho modernímu vzhledu a čistým liniím nebude hyzdit žádný interiér.

Také údržba tohoto přístroje je velmi nenáročná – stačí když po použití necháte přístroj vychladnout a pak jeho vnější část otřete měkkým vlhkým hadříkem.

Životnost žárovek v obličejovém soláriu RT8801 je 300 hodin, což odpovídá zhruba dvěma rokům věčného používání. Tyto jsou však vyměnitelné a tak po instalaci nových žárovek můžete přístroj používat klidně dál a na kvalitě jeho výkonu se vůbec nic nezmění. Přístroj je napájen pomocí běžně elektrické sítě.

Oblast použití

I když je Obličejové solárium RT8801 určeno zejména k ošetření tváře, dekoltu a krku, jeho využití není těmito oblastmi limitováno. Jelikož tvář je jednou z nejcitlivějších oblastí na lidském těle a přístroj je jí přizpůsoben, můžete jej bezpečně používat i na jiné části těla dle svého výběru. Stačí, abyste solárium nastavili do polohy, ve které Vámi zvolenou část těla ozařuje a přístroj normálně zapnuli.

Výhody Obličejového solária RT8801

 • Kompaktní dizajn
 • Komfort domácího použití
 • Napájení pomocí obyčejného elektrického proudu – není nutno zatěžovat se koupí baterek
 • Jednoduché ovládání
 • Nenáročná údržba
 • Výrazná finanční úspora ve srovnání s návštěvou klasického solária

Obsah balení

 • UV elektronková žárovka 15W (4x)
 • Ochranné brýle (2 kusy) přiloženy
 • Napájení: 230V, 50Hz

Upozornění

 • Nikdy nepoužívejte přístroj ve vlhkém prostředí.
 • Nepoužívejte obličejové solárium po vydatném opalování slunečními paprsky.
 • Nepoužívejte solárium více než jednou denně.
 • Vždy požívejte přiložené ochranné brýle, abyste zabránili vniknutí ultrafialových paprsků do očí.
 • Nepoužívejte přístroj, pokud je časovač, napájení nebo jiná elektrická součást poškozena nebo nefunguje správně.
 • Pokud máte po opalovací kůře pocit napjaté pokožky, můžete použít zvlhčující krém.
 • Obličejové solárium nesmí používat děti a lidé trpící rakovinou pokožky.
 • Po opalovací kůře vždy vyndejte napájecí kabel z elektrické zásuvky.

Recenze

Napsat recenzi

Obličejové solárium JETT RT8801

Obličejové solárium JETT RT8801

Máte rádi letní pobyt na sluníčku? Nelíbí se Vám “vybledlý” vzhled Vaší kůže v zimních měsících? Chcete si zachovat prázdninový nádech po celý rok? Pak je Obličejové solárium RT8801 určeno právě Vám.

Ke stažení