O Nás

Internetový obchod Elektrocoletí založila společnost COMPEX spol. s r.o. za účelem nabídnout Vám široký sortiment zajímavého a praktického zboží.

Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990. Zabýváme se dovozem spotřební elektroniky ze zahraničí, která je pečlivě vybírána pro maximální pohodlí Vašeho života. Na veškeré naše zboží poskytujeme vlastní servis se zodpovědným, proškoleným a zkušeným personálem.

Činnost naší společnosti byla zpočátku zaměřena na kompletní sortiment kancelářské techniky. Prvními produkty byla kancelářská technika firmy OLYMPIA, a to psací stroje a kalkulačky. Následovala telekomunikační technika. S přibývajícími potřebami našich zákazníků jsme náš sortiment postupně rozšiřovali o novinky z oblasti spotřební elektroniky, které doposud na našem trhu chyběly. Protože našimi dodavateli jsou přímo výrobci tohoto zboží, eliminuje se řada distribučních mezičlánků a proto jsme schopni Vám nabídnout velice zajímavé ceny.

Sídlo naší společnosti v rámci obchodních aktivit na území České republiky se nachází v obchodním domě Aldiana, Palackého 105, 612 00 Brno.

Naše společnost se rozvíjela nejen v České republice, ale i v zahraničí. V roce 1995 byla založena firma COMPEX SLOVAKIA s.r.o., zabývající se distribucí kancelářské a telekomunikační techniky ve Slovenské republice.

Filozofie společnosti

  • Velkoobchodní a maloobchodní činnost v oblasti spotřební elektroniky, kancelářské a telekomunikační techniky.
  • Budování rozsáhlé a produktivní sítě dealerů, poskytujících špičkové poradenské, obchodní a servisní služby.
  • Systém přímého zastoupení zahraničních výrobců.
  • Realizace veletržních expozic na všech významných tuzemských veletrzích.
  • Realizace rozsáhlých cílených reklamních kampaní a předváděcích dnů.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Rychlý kontakt

724 625 257

602 766 759

8:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00

obchod@compexbrno.cz

Doprava

Osobní odběr zdarma
(kde nás najdete)

Doprava DPD od 85 Kč

Česká pošta od 69 Kč

Zásilkovna 67 Kč

Při objednávce nad 2000 Kč poštovné zdarma!

Odběr novinek

Přihlásit se k odběru