O nás

COMPEX spol. s r.o.

Internetový obchod Elektrocoletí založila společnost COMPEX spol. s r.o. za účelem nabídnout Vám široký sortiment zajímavého a praktického zboží.

Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990. Zabýváme se dovozem spotřební elektroniky ze zahraničí, která je pečlivě vybírána pro maximální pohodlí Vašeho života. Na veškeré naše zboží poskytujeme vlastní servis se zodpovědným, proškoleným a zkušeným personálem.

Činnost naší společnosti byla zpočátku zaměřena na kompletní sortiment kancelářské techniky. Prvními produkty byla kancelářská technika firmy OLYMPIA, a to psací stroje a kalkulačky. Následovala telekomunikační technika. S přibývajícími potřebami našich zákazníků jsme náš sortiment postupně rozšiřovali o novinky z oblasti spotřební elektroniky, které doposud na našem trhu chyběly. Protože našimi dodavateli jsou přímo výrobci tohoto zboží, eliminuje se řada distribučních mezičlánků a proto jsme schopni Vám nabídnout velice zajímavé ceny.

Sídlo naší společnosti v rámci obchodních aktivit na území České republiky se nachází v obchodním domě Aldiana, Palackého 105, 612 00 Brno.

Naše společnost se rozvíjela nejen v České republice, ale i v zahraničí. V roce 1995 byla založena firma COMPEX SLOVAKIA s.r.o., zabývající se distribucí kancelářské a telekomunikační techniky ve Slovenské republice.

Filosofie společnosti

  • Velkoobchodní a maloobchodní činnost v oblasti spotřební elektroniky, kancelářské a telekomunikační techniky
  • Budování rozsáhlé a produktivní sítě dealerů, poskytujících špičkové poradenské, obchodní a servisní služby
  • Systém přímého zastoupení zahraničních výrobců
  • Realizace veletržních expozic na všech významných tuzemských veletrzích
  • Realizace rozsáhlých cílených reklamních kampaní a předváděcích dnů

Reference

S obchodem jsem maximálně spokojen, před objednáním zboží jsem měl pár zvýdavých otázek na které mi ochotně odpověděli. Děkuji za příjemný obchod a přeji ať se daří i nadále.

Zdeněk

velký výběr zboží, rychlé zpracování objednávky, milý personál za mě maximální spokojenost :)

Jitka

MOHU JEN DOPORUČIT! Objednávala jsem masážní podložku a na netu nebyly všechny informace a tahle firma mně po telefonu sdělila vše co jsem potřebovala. Objednávky podané do 11hod odešlou téhož dne a na druhý den máte doma. Další masážní výrobek pro jiného člena rodiny objednám určitě taky z téhle firmy.

Žofie