Masážní postel STARJETT-3

STARJETT-3

Nový produkt

Masážní terapeutická postel STARJETT-3 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.

Více informací

34 500 Kč s DPH

Více informací

Nejčastější zdravotní problémy současné moderní společnosti se týkají pohybového ústrojí. Nejčastěji se jedná o bolesti svalů nebo kloubů. Tato skutečnost je způsobena z velké části dnešním způsobem života, kdy většinu času tráví lidé vsedě a chybí jim dostatek správného pohybu. Každý člověk jistě někdy zažil bolest nějaké části jeho těla či jiný zdravotní problém, který mu zabraňoval v neomezeném pohybu, působil negativně na jeho myšlení a tím mu celkově zhoršoval jeho životní pohodu. Řešením v tomto případě jsou různé druhy masáží a relaxačních procedur, které uvolňují svaly, zbavují napětí a stresu a uvádějí lidský organismus do celkové harmonie. Základní typ masáže přímo navazuje na znalosti Čínské tradiční medicíny, která na rozdíl od západního pojetí lékařství vnímá tělo jako celok.Masážna terapeutická postel STARJETT-3.


Masáž je založena na výrazné stimulaci důležitých akupunkturních bodů, což umožňuje tělu uvolnit napětí v potřebných partiích. Jedna z možností, jak si dopřát masáž, jsou specializované masážní salony. V dnešní době se však mnohem častěji používají nejrůznější masážní přístroje a pomůcky, které mají dvě základní vlastnosti. První vlastností je jejich společný princip činnosti, který je založen na nějakém druhu stimulace svalů a nervů. Druhou vlastností je pak to, že jejich uživatel může používat kdykoliv si přeje a není odkázán na někoho dalšího. Většina těchto zařízení je však malé velikosti a je určena pouze pro lokální masáž.

Existují však i komplexní masážní terapeutické přístroje, které poskytují masáž celého těla. Takovými přístroji jsou například různé masážní křesla nebo masážní postele. A právě do skupiny masážních postelí patří tato masážní terapeutická termo postel STARJETT-3, která v sobě kombinuje staletími ověřené metody tradiční čínské medicíny a nejmodernější technologie této doby. Tento masážní systém byl vyvinut nejlepším týmem lékařů, elektronických inženýrů a odborníků na výrobu a byl navržen jako přístroj pomáhající při odstraňování bolestí a zdravotních problémů lidského těla.

Tato postel je vybavena speciálním masážním mechanismem, který je tvořen celkem devíti masážními válečky vyrobenými z přírodního léčivého kameny jade (tzv. Jade rollers). Masážní systém je speciálně navržen do tzv. "S" tvaru, což zajišťuje, že masážní válečky jezdí během masáže po tvarovaných kolejnicích a přesně kopírují zakřivení těla. Pět masážních válečků zajišťuje masáž zádové části - tedy od krku až po pás. Další čtyři masážní hlavice provádí masáž spodní poloviny těla. Všechny masážní válečky jsou vyhřívané. Teplotu vyhřívání je možné nastavit v rozmezí 40 ° C - 70 ° C, což velmi dobře pomáhá při odstraňování bolesti ztuhlých svalů.

Síla kamenů Jade - Jade rollers
Masážní terapeutická postel STARJETT-3
Jade (Jadeit) je celistvý zelený kámen léčivých schopností. Starověké civilizace tento kámen považovali za posvátný a byl dokonce cennější než zlato. Jadeit je kámen lásky, klidu a harmonie. V citovém životě přináší mír, harmonii, tichou radost, pochopení, ohleduplnost vycházející z hloubky naší duše. Jade kameny vyzařují "Oi záření" se stejnou vlnovou délkou jakou mají lidské buňky. Záření kamenů se tak snadno dostane až k buňkám organismu a tím podporuje imunitní systém organismu, léčí onemocnění ledvin, upravuje špatnou filtraci a odvodňování těla. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy a migrény.

Jadeit je známý po celém Orientu pro svůj blahodárný vliv na plodnost. Je symbolem štěstí, přátelství a dlouhého života. Jeho zelená barva snižuje horečku. Vyrovnává srdce a emoce. Již staří Číňané znali a velice využívali jeho blahodárných vlivů na lidský organismus a proto jej také často nazývali "Nebeský kámen". Při neklidu a při neúnavnosti odstraňuje křečovitost a dodává tělu pocit klidu a spokojenosti. Věřilo se, že léčí nemoci ledvin. Zabraňuje únavě, prodlužuje život a zabraňuje rozkladu těla po smrti. Léčí ledvinové kameny, ženské nemoci a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovlivňuje srdeční a korunní čakru. Dále jsou Jade kameny známé také pro své přirozeně vyzařované infračervené světlo, které má blahodárné účinky na lidský organismus.

A právě z kamenů Jade jsou v masážní posteli STARJETT-3 vyrobeny speciální masážní válečky - tzv. "Jade rollers", které jsou připevněny na kolejnicích a při masáži pomalu přecházejí tam a zpět podél celé páteře. Jade rollers jsou zároveň také vyhřívané, čímž tedy plní jednak funkci masáže, tak také funkci prohřívání, která vychází ze staré čínské metody moxibusce. Úkolem moxibusce je nahřívání akupunkturních bodů. Tato technika se používá při různých nachlazení, například při revmatických bolestech pohybového aparátu. Moxibuscí se léčí hlavně dlouhotrvající, vysilující a chronická onemocnění.

Jade rollers stimulují životně důležité akupunkturní body, čímž podporují metabolismus a povzbuzují imunitní a lymfatický systém. Masážní válečky neustálým pohybem po celé délce těla provádějí masáž svalů od krku až po chodidla. Masírované svaly se tak uvolňují, zbavují se napětí a obnovuje se jejich bezbolestná pohyblivost.

Ruční masážní projektor
Spolu s postelí je dodáván také ruční masážní přístroj, který je vybaven devíti masážními jade válečky, které mohou být také vyhřívané až na teplotu 70 ° C. Díky tomuto ručnímu masážnímu přístroji můžete provádět masáž kombinovanou s přehříváním prakticky jakékoli části vašeho těla.
Díky speciálnímu topnému systému je možné provádět termoterapii celého vašeho těla. Termoterapie znamená léčení teplem a jedná se o jednu z nejstarších ale zároveň nejúčinnějších technik při zlepšování krevního oběhu, čímž dochází k uvolňování ztuhlých a bolestivých svalů. Díky zahřívání se zároveň také zrychluje metabolismus, což má za následek rychlejší odstraňování toxických látek z těla ven.

Automatické masážní programy

Masážní terapeutická termo postel STARJETT-3 nabízí dva režimy provozu - automatický a manuální. Při automatickém režimu je možné volit mezi pěti masážními programy. Jednotlivé programy se liší v části těla, kterou masírují. Při automatických masážních programech je nastaven časovač na dobu 40 minut, po uplynutí této doby se masáž automaticky zastaví. Při manuálním režimu si můžete sami zvolit způsob masáže.

Masážní terapeutická termo postel STARJETT-3 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.

Jednoduché ovládání
Ovládání terapeutické masážní postele STARJETT-3 je zajištěno pomocí uživatelsky příjemného dálkového ovládání vybaveného LCD displejem. Tímto dálkovým ovládáním je možné jednoduše nastavovat jednotlivé provozní režimy a teplotu vyhřívání.

Hlavní přednosti terapeutické masážní postele STARJETT-3
• Spojení léčivé přírodní síly jade kamenů s moderní technologií infračerveného záření
• Kombinace akupunktury a moxibusce uvolňuje svaly a navrací jim jejich pohyblivost
• Komplexní masážní systém poskytující masáž těla od krku až k chodidlům
• Masáž pomocí 9 masážních válečků vyrobených z přírodního kameny Jade
• Unikátní speciálně tvarovaný masážní kolejnicový mechanizmus přesně kopíruje zakřivení lidského těla
• Posilování imunitního systému, zlepšení krevního a lymfatického oběhu
• Jednoduché ovládání díky přehlednému dálkovému ovládání
• 5 automatických přednastavených masážních programů pro masáž, relaxaci a celkové uvolnění celého vašeho organismu
• Přednastavený časovač na dobu 40 minut
• Ruční masážní projektor tvořený devíti jade válečky s funkcí vyhřívání
• Tichý provoz zajišťuje maximálně příjemnou relaxaci
• Stabilní rám
• Napájení z klasické zásuvky 230V

Přístroj je určen pro posílení svalstva a formování postavy zdravých osob v domácím prostředí, fitness a wellness centrech apod. mimo zdravotnických zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění.

Technické parametry masážní terapeutické postele STARJETT-3
Model: STARJETT-3
Napájení: 230V / ~ 50Hz
Spotřeba: 200W
Rozsah teplot: 40 - 70 ° C
Rozměry lůžka: 195 x 62 x 15cm
Hmotnost: 85kg

Recenze

Napsat recenzi

Masážní postel STARJETT-3

Masážní postel STARJETT-3

Masážní terapeutická postel STARJETT-3 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.