Masážní křeslo JETT-33

Nový produkt

Toto vysoce luxusní masážní křeslo nabízí prakticky všechny moderní funkce, které je možné u masážních křesel nalézt. Ze všech jedinečných funkcí, které toto masážní křeslo nabízí je možné na úvod vyzdvihnout například sedm různých druhů masáže zad nebo více než 30 vzduchových airbagů pro uvolňující vzduchovou masáž nohou a rukou

Více informací

44 900 Kč s DPH

Více informací

Jednoduše "WOW" - takto nějak by se daly vyjádřit první dojmy z tohoto úžasného masážního křesla.

Masážní křeslo JETT-33 je produktem úspěšného výrobce patřícího mezi špičku v oblasti masážních křesel. Toto vysoce luxusní masážní křeslo nabízí prakticky všechny moderní funkce, které je možné u masážních křesel nalézt. Už na první pohled vás ohromí jeho unikátní a vysoce luxusní design. Polstrování celého křesla je opravdu na špičkové úrovni a ještě více umocňuje komfort při celé masáži. Ze všech jedinečných funkcí, které toto masážní křeslo nabízí je možné na úvod vyzdvihnout například sedm různých druhů masáže zad nebo více než 30 vzduchových airbagů pro uvolňující vzduchovou masáž nohou a rukou.

Další skvělé funkce, jako je například funkce změření výšky postavy, což zajistí masáž odpovídající přesně vaší postavě nebo masáž řízená rychlostí právě poslouchané hudby, jsou založeny na nejmodernějších technologiích. Všechny funkce masážního křesla JETT-33 je možné obsluhovat pomocí velkého přehledného ovládacího panelu, který je vybaven velkým LCD displejem, který zobrazuje všechny potřebné informace o prováděné masáži.


Navíc tento model obsahuje USB MP3 přehrávač s USB portem, do kterého lze připojit dodávaný USB disk. Na tento USB disk si můžete uložit svou oblíbenou hudbu a díky stereo sluchátkům si můžete masáž ještě více zpříjemnit poslechem hudby. Křeslo tak nabízí maximální komfort a požitek z dokonalé masáže. Další vlastností, která zvyšuje komfort při používání tohoto křesla, jsou ruční podpěrky vybavené vzduchovými polštáři zajišťujícími vzduchovou masáž, ruční výhřevný masážní projektor vybavený infračerveným zářením nebo malý odkládací stolek.


Kromě jedinečné masáže a dokonalé relaxace celého těla vám toto křeslo šetří i peníze. Jeho pořizovací cena sice není úplně nízká a však v porovnání s podobnými modely je tato cena třetinová a navíc časem zjistíte, že nemusíte utrácet peníze ve specializovaných masážních a relaxačních centrech, protože toto křeslo dokáže plně nahradit práci profesionálních odborníků. Další velkou výhodou je to, že si můžete masáž dopřát kdykoliv budete chtít. Masáží se můžete nastartovat ráno, předtím než jdete do práce, zbavit se stresu po návratu z práce nebo se uvolnit před spánkem.

Několik typů masáže zad

Uvnitř zádové opěrky jsou umístěny čtyři masážní hlavice, které dokážou napodobit celkem sedm druhů masáže. Pro masáž celých zad od krku až po pás si tak můžete vybrat mezi masážními režimy: Shiatsu, Prohmatávání (Kneading), Krouživé mávání (Flapping), Poklepávání (Knocking), Válení (Rolling), Vibrace, Současné prohmatávaní a mávání (Kneading + Flapping ). Masážní hlavice tvoří speciální masážní mechanismus, který velmi věrně napodobuje práci rukou profesionálního maséra. Každý si tak tedy může vybrat typ masáže, který mu nejvíce vyhovuje.

• Shiatsu
Během shiatsu masáže masážní hlavice provádí jemné rytmické pohyby, které uvolňují zádové svaly. Shiatsu je prastarou čínskou masážní technikou, která přímo působí na důležité akupunkturní body lidského těla. Tím dochází k uvolňování svalů, odstraňování jejich bolesti a zajišťování správného prokrvování.
• Kneading
Prohmatávací masáž (kneading) stimuluje krevní oběh, posiluje svaly a odstraňuje jejich napětí. Při této masáži masážní hlavice napodobují ruce maséra, kdy jsou masírované svaly umístěny mezi palcem a zbylými prsty. Takto jsou důkladně prohmatávány svaly po celé ploše zad.
• Flapping
Při této masážní proceduře napodobují masážní hlavice masážní pohyb, kdy jsou prsty roztažené od sebe a provádí jemné krouživé pohyby podobné mávání nebo kývání. Tyto pohyby se střídavě spouštějí a zastavují v přesně daných intervalech, což ještě více zvyšuje účinek masáže.
• Knocking
Tento typ masáže napodobuje jemné poklepávání sevřenými pěstmi. Při této masáži dochází k správnému prokrvování masírovaných svalů, odstraňování jejich bolesti a navrácení jejich pružnosti.
• Rolling
Během masážní techniky napodobující pohyby válení je vyvíjen tlak na levou i pravou stranu zad a tím jsou opakovaně stlačovány a uvolňovány zádové svaly. Tato masáž odstraňuje napětí ze svalů, uvolňuje a protahuje jejich. Masáž válením lze použít jako přípravu pro hlubší masáž, ale stejně tak jako rychlé uvolnění svalů a doplnění energie.
• Kneading + Flapping
Tato masážní technika v sobě kombinuje pohyby prohmatávání a krouživé mávání. Tyto masážní pohyby jsou prováděny synchronizovaně a poskytují úžasné uvolnění.
• Vibrace
Vibrační masáž je jedna z nejpoužívanějších masážních technik. Masážní hlavice jemně vibrují a uvolňují tak ztuhlé svaly.

Při jednotlivých režimech lze samozřejmě měnit rychlost nebo šířku masáže a také masírovanou oblast. Lze si tedy například kromě masáže celých zad také vybrat masáž pouze krku a ramen nebo jen oblasti pasu. V zádové části je možné si posunout masážní hlavice přesně do požadované polohy a provádět masáž pouze v tomto místě.

automatické programy

Masážní křeslo JETT-33 nabízí šest plně automatických masážních programů. Každý program provádí různé masážní funkce, které jsou automaticky nastavovány a poskytují úžasnou relaxaci pro celé tělo. K dispozici jsou následující automatické programy:

• Komfort
Během tohoto automatického programu probíhá uvolňující masáž svalů horní poloviny těla a zároveň jsou také aktivovány ostatní masážní funkce pro spodní část těla - jako je vzduchová a vibrační masáž. Automatický časovač masáže je nastaven na 8 minut.
• Péče o tělo
V rámci tohoto programu je možné kromě masáže celých zad provádět také masáž pouze vybraných částí zad - konkrétně tedy masáž ramen, střední části zad nebo pásu. Kromě toho jsou aktivovány také další masážní funkce zajišťující správný krevní oběh. Automatický časovač masáže je nastaven na 15 minut.
• Zklidnění
Masáž ramen, zad a pasu kombinovaná s ostatními funkcemi, které snižují bolest svalů. Čas masáže je nastaven na 30 minut.
• Aktivace
Během tohoto masážního programu je prováděna hloubková masáž celé horní poloviny těla a zároveň jsou také aktivovány uvolňující masážní funkce celého těla. Automatický časovač masáže je nastaven na 38 minut.
• Relaxace
Při tomto automatickém programu je možné volit mezi celkem 16 masážními funkcemi. Horní část těla je rozdělena na důležité masážní body, které jsou pak velmi přesně masírované podle vašich požadavků. Masáž odstraňuje bolest svalů a stimuluje významné akupunkturní body podél páteře.
• Probuzení
Tento masážní program umožňuje automatické spuštění masáže. Je možné nastavit dobu (maximálně 8 hodin), po jejímž uplynutí se spustí masážní funkce. Můžete si tedy například nastavit čas 2 hodiny, na tyto dvě hodiny pohodlně usnout v masážním křesle a pak se nechat vzbudit příjemnou masáží.
Kromě automatických režimů jsou k dispozici také manuální masážní programy, kdy je možné nastavit masáž pouze konkrétní části těla a veškeré parametry masáže si nastavit ručně přesně podle vlastních požadavků.

Masážní funkce pro celé tělo
Kromě zmíněných masážních funkcí pro ramena, záda a pás nabízí masážní křeslo JETT-33 také masáž rukou, stehen, lýtek a chodidel. Masáž si tak můžete dopřát opravdu pro celé tělo. Jednou z výjimečných vlastností tohoto křesla jsou masážní područky. Každá područka obsahuje několik vestavěných vzduchových airbagů, které poskytují vašim rukám skvělou vzduchovou masáž. Pro oblast hýždí a stehen jsou k dispozici dva druhy masáže. První je vzduchová masáž zajišťována vzduchovými airbagy a druhá je uvolňující vibrační masáž. Pro oblast lýtek a chodidel je určená vzduchová masáž.

Vzduchová masáž - lymfodrenáž

V nožní opěrce jsou zabudované vzduchové airbagy, díky kterým můžete Vašim celým nohám včetně chodidel dopřát velice příjemnou a uvolňující vzduchovou masáž (lymfatickou masáž). Při aktivaci vzduchové masáže se vzduchové polštáře naplní vzduchem a pak se pravidelně rozpínají a zase uvolňují, čímž dochází ke stimulaci svalů a mízovodů v masírované oblasti.

V chodidlové části jsou pro každé chodidlo určeny tři vzduchové airbagy. Dva boční airbagy z každé strany pevně sevřou chodidlo a třetí airbag působí zespodu. Tyto vzduchové polštářky se opakovaně plní a uvolňují, čímž stimulují akupunkturní body vašich chodidel. Vzduchová masáž chodidel je vysoce účinná na unavené a bolavé nohy namáhané fyzickou zátěží. Vzduchová masáž je dostupná také pro oblast boků a hýždí, kde je tato technika účinná kromě stimulace lymfatického oběhu také pro formování těchto problematických partií. V celém masážním křesle je neuvěřitelných více než 30 vzduchových masážních airbagů.

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protékají lymfatickým systémem denně asi 4 litry tekutin, které obsahují vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie, a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Tok lymfy v mízních cévách a uzlinách je jednosměrný a na rozdíl od krevního oběhu není stimulován srdcem.

Průchod lymfy je dosahováno stahy mízovodů, tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Nedostatek pohybu, jednostranná zátěž, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek - toxinů - ve tkáních a kloubech. Častými projevy jsou pocity únavy, těžké nohy, otoky, celulitida, oslabení imunitního systému. Právě tyto příznaky odstraňuje lymfodrenáž. Lymfatická masáž využívá anatomických a fyziologických poznatků o průběhu cév, umístění uzlin, spojkách a rychlosti nasávání tekutin lymfatickou cévou, stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchodnost lymfy v kritických místech, zrychluje odvádění škodlivin z organizmu.

Přesné určení výšky postavy
Toto masážní křeslo nabízí funkci určení polohy ramen a změření výšky postavy uživatele. Prováděná masáž je pak následně uzpůsobena přesně podle velikosti postavy. Masážní jednotky tedy před začátkem masáže zjistí pozici vašich ramen a masáž se poté tedy zbytečně neprovádí v místech, kde již nezasahuje žádná část vašeho těla.

Masáž řízená hudbou
Opravdu jedinečnou funkcí tohoto masážního křesla je režim hudební masáže. V zadní části křesla je umístěn vestavěný MP3 přehrávač vybavený USB portem, do kterého se připojuje USB flash disk (součást balení). Spolu s křeslem jsou dodávány také stereo sluchátka, takže během masáže můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu. Hudbu ve formátu lze na USB disk nahrávat pomocí počítače.

To však není vůbec všechno. Kromě samotného poslechu hudby ve formátu MP3 je možné zapnout automatický hudební masážní program, kdy je masáž řízena přehrávanou hudbou. Speciální řídící jednotka detekuje frekvenci hudby a podle ní nastavuje rychlost masáže. Rychlost masáže zad je řízena vysokými frekvencemi přehrávané hudby a rychlost vibrační masáže boků je řízena středními frekvencemi hudby. Když se chcete tedy například po celém náročném dni uvolnit, tak si pustíte svoji oblíbenou relaxační hudbu a vaše masáž je pak přizpůsobena tempu přehrávané hudby. Rychlá hudba - rychlá masáž, pomalá hudba - pomalá masáž.

Ruční masážní projektor s infračerveným vyhříváním
Spolu s křeslem je dodáván také ruční masážní projektor, kterým je možné masírovat hůře dostupné části těla. Ruční projektor je tvořen pěti masážními jade kameny, které v sobě obsahují helium-neonové žárovky produkující infračervené tepelné záření. Jade (Jadeit) je celistvý zelený kámen léčivých schopností.
Luxusní masážní křeslo JETT-33.


Starověké civilizace tento kámen považovali za posvátný a byl dokonce cennější než zlato. Jadeit je kámen lásky, klidu, harmonie a totálního uvolnění. Jade kameny vyzařují "Oi záření" se stejnou vlnovou délkou jakou mají lidské buňky. Záření kamenů se tak snadno dostane až k buňkám organismu a tím podporuje imunitní systém organismu, léčí onemocnění ledvin, upravuje špatnou filtraci a odvodnění těla. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy a migrény. Infračervené tepelné záření umožňuje hloubkové prohřátí masírovaných svalů, což umocňuje účinek masáže. Teplotu lze nastavit v rozmezí 40 ° C - 70 ° C.

Kvalita zpracování a funkce zajišťující maximální komfort
Čalounění křesla je vyrobeno z vysoce kvalitní syntetické kůže, která vypadá jako pravá kůže, avšak oproti pravé kůži je jemnější a pružnější, takže nedochází k takovému opotřebení vlivem působení masážních jednotek. Kůže je velmi příjemná na dotek a dobře se udržuje. Polstrování celého křesla je opravdu kvalitní a proto můžete trávit v tomto křesle dlouhé hodiny příjemné relaxace.

Pro maximální pohodlí je možné masážní křeslo nastavit do téměř libovolné polohy. Opěrku zad lze sklopit až o 160 ° a nožní opěrku pak až o 90 °, což ve výsledku znamená, že se křeslo rozloží téměř až do polohy skvělé masážní postele. Polohování je řízeno elektronicky a ovládá se stisknutím pouze jednoho tlačítka na dálkovém ovládání. Můžete si tak vychutnat masáž v poloze, která vám nejvíce vyhovuje. Pro snadné přemístění je křeslo vybaveno dvěma pojízdnými kolečky.
Všechny funkce přístroje je možné jednoduše ovládat pomocí dálkového ovládacího panelu, který je umístěn ve speciálním držáku na levé straně křesla. Dálkové ovládání obsahuje kromě ovládacích tlačítek také vysoce podrobný LCD displej, na kterém během masáže vidíte všechny potřebné informace včetně typu aktivní masáže nebo zbývajícího času. Každá funkce je znázorněna speciálním symbolem.
Luxusní masážní křeslo JETT-33.

Kromě toho je na displeji graficky znázorněna část těla, která je právě masírována. Na LCD displeji je možné si vybrat některou ze sedmi barev podsvícení.
Ovládací panel umožňuje jak spouštění automatických programů, tak také možnost velice podrobného ručního nastavení masáže včetně ovládání přehrávání hudby. Práce s masážním křeslem je díky tomuto ovládání opravdu velmi jednoduchá. Pro ještě větší pohodlí při používání tohoto masážního křesla je součástí balení bezdrátový dálkový ovladač, pomocí kterého lze ovládat automatické programy a všechny základní funkce.

Další vlastností, která zvyšuje komfort při používání masážního křesla, je velice praktický skleněný čajový stolek, na který si můžete odkládat šálek s čajem nebo kávou a ještě více si tak zpříjemnit vaši masáž.

hlavní funkce
- Čtyři masážní hlavice zajišťující masáž zádové části od krku až po pás
- Šest automatických masážních programů
- Pomáhá při problémech se zády a páteří
- Možnost plně manuálního nastavení masáže
- Sedm masážních technik zádové části: Shiatsu, prohmatávaní, krouživé mávání, poklepávání, válení, vibrace, současné prohmatávaní a mávání
- Odstraňuje bolest svalů a navrací jim jejich pružnost
- Vibrační a vzduchová masáž pro oblast boků a stehen
- Vzduchová masáž pro lýtka a chodidla
- Zbavuje stresu a uvolňuje napjaté svaly
- Pohodlné ruční podpěrky se vzduchovou masáží
- Zlepšuje krevní oběh a lymfatický systém
- Měření polohy ramen a výšky postavy
- USB MP3 přehrávač a stereo sluchátka
- Hudební masáž - masáž řízena hudbou
- Možnost nastavení rychlosti masáže
- Možnost masáže pouze vybrané části těla
- Elektrické polohování opěrky zad i podpěrky nohou
- Ovládací panel s přehledným LCD displejem
- Jednoduché ovládání
- Odkládací čajový stolek
- Čalounění z kvalitní syntetické kůže
- Moderní a komfortní design - vhodné také jako prezentace do kanceláře
- Stabilní a pevný rám

Technické parametry:
Napájení: AC 230V / 50Hz
Spotřeba energie: 220W max.
Polohování zádové opěrky: až 160 °
Polohování nožní opěrky: až 90 °
Teplota vyhřívání ručního projektoru: 40 ° C - 70 ° C
Dostupné barvy: žlutá
Rozměry: 1690 x 780 x 750mm (D x Š x H)
Hmotnost: 95kg

Přístroj je určen pro posílení svalstva a formování postavy zdravých osob v domácím prostředí, fitness a wellness centrech apod. mimo zdravotnických zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění.

!!! VÝŠE UVEDENÁ CENA NEZAHRNUJE PALETOVÉ PŘEPRAVNÉ 600,- kč, KTERÉ BUDE K OBJEDNÁVCE AUTOMATICKY NAÚČTOVÁNO. V případě dotazů na masážní křesla, vibrační plošiny či masážní postele použijte prosím kontakt - Ing. Radek Nešpor : 602 766 759 nebo email : nespor@compexbrno.cz

(neplatí samozřejmě při osobním odběru v naší prodejně)

Recenze

Napsat recenzi

Masážní křeslo JETT-33

Masážní křeslo JETT-33

Toto vysoce luxusní masážní křeslo nabízí prakticky všechny moderní funkce, které je možné u masážních křesel nalézt. Ze všech jedinečných funkcí, které toto masážní křeslo nabízí je možné na úvod vyzdvihnout například sedm různých druhů masáže zad nebo více než 30 vzduchových airbagů pro uvolňující vzduchovou masáž nohou a rukou