Masážní křeslo DF1688F3-C2

Nový produkt

Masážní křeslo nabízí pět různých technik masáže a to konkrétně roztírání, kmitání, mačkání prsty a vzduchovou masáž. U jednotlivých režimů lze volit rychlost nebo intenzitu a také oblast masáže. Lze si tedy například kromě masáže celých zad také vybrat masáž pouze horní nebo spodní části zad. 

Více informací

34 900 Kč s DPH

Více informací

Masážní křeslo DF1688F3-C2 je křeslo patřící do vyšší třídy. Vyznačuje se zejména elegantním a propracovaným vzhledem, vysokou kvalitou zpracování a použitím nejmodernějších technologií. Ve své třídě tak nabízí maximální komfort a požitek z masáže za bezkonkurenční cenu.

S jeho sofistikovanými a výjimečnými funkcemi nabízí plnohodnotný masážní systém, který plně nahradí skutečného maséra. Nemusíte tak chodit do žádného masážního salónu, ale můžete si dopřát vysoce kvalitní uvolňující masáž v pohodlí vašeho domova či v kanceláří.


Masážní křeslo DF1688F3-C2 class = Masážní křeslo nabízí pět různých technik masáže a to konkrétně roztírání, kmitání, mačkání prsty a vzduchovou masáž. U jednotlivých režimů lze volit rychlost nebo intenzitu a také oblast masáže. Lze si tedy například kromě masáže celých zad také vybrat masáž pouze horní nebo spodní části zad. Každý program má přednastavený časovač na 30 minut a však tuto dobu lze samozřejmě měnit.

V nožní opěrce jsou zabudované vzduchové airbagy, díky kterým můžete Vašim celým nohám včetně chodidel dopřát velice příjemnou a uvolňující vzduchovou masáž (lymfatická masáž), která je velmi vhodná například pro těžké a bolavé nohy po celodenní námaze.

Velmi oblíbená a efektivní je také vzduchová masáž problematické oblasti boků a stehen. Díky této technice tak můžete docílit zformování těchto partií. Ke všem zmíněným režimům masáže lze zapnout také vyhřívání zádové nebo nožní části, což zajistí lepší krevní oběh, čímž se zvýší výsledná efektivita masáže.

Čalounění křesla je vyrobeno z vysoce kvalitní syntetické kůže, která vypadá jako pravá kůže, avšak oproti pravé kůži je jemnější a pružnější, takže nedochází k takovému opotřebení vlivem působení masážních jednotek. Pro maximální pohodlí je možné masážní křeslo nastavit do téměř libovolné polohy. Opěrku zad lze naklonit až o 170 ° a nožní opěrku pak až o 90 °. Můžete si tak vychutnat masáž v poloze, která vám nejvíce vyhovuje. Pro osoby s vyšší postavou je určená funkce nastavení délky podnožky, kterou je možné prodloužit přibližně 10cm. Pro snadné přemístění je křeslo vybaveno dvěma pojízdnými kolečky.

Všechny funkce přístroje je možné jednoduše ovládat pomocí dálkového ovládání, které je umístěno ve speciálním držáku. Dálkové ovládání obsahuje kromě ovládacích tlačítek také LCD displej, na kterém během masáže vidíte všechny potřebné informace včetně typu aktivní masáže nebo zbývajícího času. Každá funkce je znázorněna speciálním symbolem. Kromě toho je na displeji umístěn také ukazatel, který signalizuje, která část těla je právě masírována.

Masážní křeslo DF1688F3-C2
Hlavní funkce:
- Dva masážní válečky zajišťující masáž zádové části od krku až po pás
- Automatické nebo manuální masážní programy
- Masážní techniky zádové části: roztírání, kmitání a mačkání prsty
- Vzduchová masáž pro oblast boků a stehen
- Vzduchová masáž pro lýtka a chodidla
- Vyhřívání zádové části a chodidel
- Nastavení rychlosti a intenzity masáže
- Nastavitelný čas masáže
- Elektrické polohování opěrky zad
- Pneumatické polohování podpěrky nohou i podpěrky nohou
- Volitelná délka podpěrky nohou
- Dálkové ovládání s LCD displejem
- Čalounění z kvalitní syntetické kůže
- Stabilní a pevný rám


Technické parametry:
Napájení: AC 230V / 50Hz
Spotřeba energie: 180W max.
Přednastavený časovač: 30 minut
Polohování zádové opěrky: 110 ° - 170 °
Polohování nožní opěrky: 90 °
Barva: Černá, krémová
Rozměry: 122 x 75 x 140 cm po sklopení do ležící polohy 192 cm (V x Š x H)
Hmotnost: 75kg

Přístroj je určen pro posílení svalstva a formování postavy zdravých osob v domácím prostředí, fitness a wellness centrech apod. mimo zdravotnických zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění.

!!! VÝŠE UVEDENÁ CENA NEZAHRNUJE PALETOVÉ PŘEPRAVNÉ 600,- kč, KTERÉ BUDE K OBJEDNÁVCE AUTOMATICKY NAÚČTOVÁNO. V případě dotazů na masážní křesla, vibrační plošiny či masážní postele použijte prosím kontakt - Ing. Radek Nešpor : 602 766 759 nebo email : nespor@compexbrno.cz

(neplatí samozřejmě při osobním odběru v naší prodejně)

Recenze

Napsat recenzi

Masážní křeslo DF1688F3-C2

Masážní křeslo DF1688F3-C2

Masážní křeslo nabízí pět různých technik masáže a to konkrétně roztírání, kmitání, mačkání prsty a vzduchovou masáž. U jednotlivých režimů lze volit rychlost nebo intenzitu a také oblast masáže. Lze si tedy například kromě masáže celých zad také vybrat masáž pouze horní nebo spodní části zad.