Akupunkturní pero JETT ENI011704

ENI011704

Nový produkt

Akupunkturní pero ENI011704 je dvojúčelové zařízení pro osobní domácí použití, které pracuje jako zaměřovač akupunkturních bodů lidského těla s akustickým signálem a kromě toho jako elektrický proudový stimulátor akupunkturních bodů.

Více informací

1 890 Kč s DPH

Více informací

Jedná se o stimulační relaxační prostředek pro domácí použití. Nejedná se o zdravotnický prostředek a neslouží k léčbě jakýchkoliv onemocnění.

Toto akupunkturní pero ENI011704 dokáže bod najít (signalizuje nález jak světelně diodami, tak zvukem). Jakmile bod najdete můžete jej začít stimulovat.

Akupunkturní pero ENI011704 je dvojúčelové zařízení pro osobní domácí použití, které pracuje jako zaměřovač akupunkturních bodů lidského těla s akustickým signálem a kromě toho jako elektrický proudový stimulátor akupunkturních bodů. Akupunkturní pero ENI011704 měří k přesnému určení akupunkturních bodů lidského těla elektrický odpor kůže. Použitím přiloženého obrázku s přibližným umístěním akupunkturních bodů můžeme tyto body vyhledávat pomocí našeho akupera, které vydává akustický signál indikující přesné umístění. Tato technika umožňuje i nezkušeným lidem nalézt odpovídající body.

Jedinečné výhody

  • relaxační prostředek určený pro snadné domácí použití
  • hledá akupunkturní body na lidském těle, které stimuluje slabým elektrickým proudem
  • napájení 2ks CR2032 baterie (součást balení)

Co je akupunktura

Akupunktura patří mezi starobylé metody a je částí tradiční čínské filozofie – společně s čínskou meditací, čínskou vědou o výživě (výživa podle pěti elementů), "Qi Gong" (Chi Gong – terapeutické cvičení) a "Tuina" (masáže). Empirické znalosti asiatů o funkci lidského těla se datují zpětně asi 5000 let a udržují si platnost dodnes. Tradiční čínská filozofie je zaměřena na energetickou rovnováhu lidského těla. Jednoduše řečeno, ve zdravém těle "Qi" (nebo Chi, životní energie) pulsuje harmonicky přes systém cest (meridiánů). Nesoulad vede k blokování energetické rovnováhy individua a jestliže není vyrovnáván jsou výsledkem únava a napětí. Porucha toku energie nebo rovnováhy může být upravována externě mimo jiné i pomocí akupunktury. Podél těchto energetických cest je u každé osoby 361 přesně definovaných klasických akupunkturních bodů. Tyto akupunkturní body jsou umístěny pod povrchem kůže a poskytují přístup k energetickému systému v hloubce těla. Stimulací jednoho nebo obvykle několika odpovídajících akupunkturních bodů, tradičně pomocí jehel, se obnovuje energetická rovnováha těla. Ale tyto jehly mohou u citlivých jedinců vyvolávat bolest, proto je tu nyní naše akupero, kde jednoduše a bezbolestně zjistíte akupunkturní body.

Bezbolestná akupunktura

Při své druhé funkci naše akupero vysílá ke stimulaci akupunkturních bodů slabý elektrický proud, který činí tuto metodu jednoduchou, čistou, prostou bolesti, příjemnou a obzvláště vhodnou pro citlivé jedince. Doba trvání stimulace a její intenzita je dána akupunkturním bodem a je individuálně nastavitelná. Doba trvání stimulace může být zvolena buďto individuálně nebo nastavena na 15 nebo 30 sekund. Řízení intenzity umožňuje nastavení stimulační úrovně podle volby uživatele. V závislosti na tloušťce kůže může uživatel pociťovat slabé brnění ( blokované energie těla jsou navráceny do vyváženého stavu).

Technické parametry

  • indikace stavu baterie
  • napájení 2 x CR2032 baterie (součást balení)
  • napětí 6V

Recenze

Napsat recenzi

Akupunkturní pero JETT ENI011704

Akupunkturní pero JETT ENI011704

Akupunkturní pero ENI011704 je dvojúčelové zařízení pro osobní domácí použití, které pracuje jako zaměřovač akupunkturních bodů lidského těla s akustickým signálem a kromě toho jako elektrický proudový stimulátor akupunkturních bodů.

Ke stažení