GSM multifunkční alarm JETT

Nový produkt

Díky zabudovanému citlivému vibračnímu senzoru je toto GSM zařízení úžasným a všestranným pomocníkem např. pro myslivce, včelaře, chataře, atd. Může Vám snadno pomoci k ochraně Vašeho majetku.

Více informací

2 495 Kč s DPH

Více informací

Popis použití

Díky zabudovanému citlivému vibračnímu senzoru je toto GSM zařízení úžasným a všestranným pomocníkem např. pro myslivce, včelaře, chataře, atd. Může Vám snadno pomoci k ochraně Vašeho majetku. Při vyvolání tichého poplachu volá na předem nastavené telefonní číslo. Hned tak víte, že se hlídaný subjekt pohnul. Nastavit a ovládat alarm lze na dálku za pomoci Vašeho mobilního telefonu pouhou SMS zprávou.

Montáž alarmu je velmi jednoduchá, bez nutnosti připojení elektřiny a napájecích kabelů. Díky malým rozměrům (6x10 cm) lze GSM alarm snadno ukrýt, nebo zabudovat. Zadní strana obsahuje silný magnet pro rychlé upevnění na kovový povrch. Pohotovostní doba více jak 3 měsíce na jedno nabití.

Díky tomuto GSM alarmu získáte okamžitý přehled o přítomnosti černé zvěře na krmelišti a vnadišti, o nekalém jednání lupičů vloupajících se do Vaší chlupy, garáže, domu, případně o krádeži včelína.

Umístění a použití

Lze použít do krmících válců, dřevěných polen, krmících beden s víkem, krmelců i jiných krmících zařízení.

Lze využít i jako efektivní ochrana proti vloupání do rekreačních objektů, domů, chalup, kůlny, mysliveckých zařízení, posedů, sklepů, střelnic, garáží, včelínů i bez elektřiny díky obrovské kapacitě baterie 2200 mAh, která vydrží v pohotovostním režimu více jak 3 měsíce.

Možnost nastavení

 1. Zařízení se napáruje na telefonní číslo, kam bude zasílat informace o alarmu. Na jiné číslo nebude alarm reagovat kvůli bezpečnosti.
 2. V případě požadavku nastavení více telefonů, kam budou chodit informace lze využít mód s aktivací hesla.
 3. Citlivost vibračního senzoru lze nastavit na hodnotu od 1 do 5 (přičemž 1 znamená nastavení vibrací po dobu 3 vteřin a 5 na dobu 15 vteřin)
 4. Klidový režim (při aktivaci 2x zavolá, pokud se pak bude stále pohybovat, nebude dále volat). Jakmile se přestane zařízení přemisťovat po dobu 1-5 minut (dle nastavení), dojde k znovu aktivaci funkcí volání.
 5. Lze nastavit i délka prozvonění od 2-59 sekund
 6. Volba zasílání SMS, nebo pouze volání bez poplatku (hovor odmítnete)

Pomocí SMS lze dokonce i zjistit stav baterie, kontrolovat aktivované funkce. Případně Vás může alarm automaticky informovat o poklesu stavu baterie pod 20%.

Pro provoz GSM alarmu budete potřebovat SIM kartu od našich českých operátorů. Postačí Vám levná předplacená SIM karta, kterou lze koupit na poště, v trafice, u operátora nebo v supermarketu. Kupovat si kartu s tarifem není vůbec nutné (ani se to nedoporučuje z důvodu případného odcizení).

Např. Předplacená O2 karta lze pořídit za 150 Kč s dobou použití 1 rok, žádné další poplatky za volání neplatíte. Hovor nepřijmete (odmítnete) a hned víte, že v místě alarmu se něco děje.

Technické parametry

 • Provozní teplota: -20°C až +55°C
 • Skladovací teplota: -40°C až +75°C
 • Rozměry: 10x6x2 cm
 • Provozní vlhkost: 5% až 100%
 • Vodotěsné provedení do 1 metru po dobu 30 minut
 • Max. nabíjecí proud: 5V/1A
 • Doba nabíjení: 4 hodiny s automatickým vypnutím
 • GSM/GPRS Quad Band modul 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
 • Pohotovostní doba až cca 3 měsíce

Součást balení

GSM alarm, nabíjecí USB kabel pro PC, manuál

Recenze

Napsat recenzi

GSM multifunkční alarm JETT

GSM multifunkční alarm JETT

Díky zabudovanému citlivému vibračnímu senzoru je toto GSM zařízení úžasným a všestranným pomocníkem např. pro myslivce, včelaře, chataře, atd. Může Vám snadno pomoci k ochraně Vašeho majetku.