HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem

Nový produkt

Přístroj HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem představuje jedinečnou novinku na trhu s přístroji pečujícími o pleť. Díky kombinaci několika hlavic s různými funkcemi a díky kombinaci několika vysoce efektivních technologií.

Více informací

222 500 Kč s DPH

Více informací

Přístroj HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem představuje jedinečnou novinku na trhu s přístroji pečujícími o pleť. Díky kombinaci několika hlavic s různými funkcemi a díky kombinaci několika vysoce efektivních technologií, jakými jsou kupříkladu využití plasmy, laseru, aplikace kyseliny hyaluronové nebo elektrického mikroproudu dokáže tento přístroj ošetřovat širokou škálu problémů s pletí a zlepšit stav Vaší pokožky na několika úrovních.

Díky pokročilým technologiím je přístroj HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem určen nejen pro medicínský personál, ale také pro použití v kosmetických salonech, kde je vysoce ceněným pomocníkem především kvůli své všestrannosti a efektivnosti.

HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem kombinuje několik vysoce účinných metod ošetření pleti:

Ošetření za pomoci plasmy

Hlavice přístroje PlazmaFrax je ideální způsob, jakým dosáhnout rejuvenaci pleti a znovuobnovení jejího zdraví a vitality. Ošetření je založeno na využití plasmy – elektrického oblouku se speciálními parametry a selektivního elektrického proudu.

Díky aplikaci těchto technologií prostřednictvím speciálních hlavic potažených zlatem dokážeme bezdotykovým způsobem odstranit staré vrstvy epidermis a tím pádem zlepšit propustnost pokožky a vstřebávání aktivních složek kosmetických přípravků. Díky tomuto přístroji je také možné stimulovat fibroblasty k vyšší produkci kolagenu a selektivně ošetřovat jednotlivé problémy pleti, například vrásky.

Plasma je skupenství podobné plynu, ve kterém je určitá část částic ionizována. Obsahuje nabité částice: positivní ionty a negativní elektrony nebo ionty. Jako celek je však plasma elektricky neutrální.

V průběhu stárnutí naše pleťové buňky ztrácejí svoji původní vitalitu (mění se rovnováha mezi zápornými a kladnými ionty. S postupem času tak regenerační procesy pleti trvají delší dobu. Plasma pomáhá znovunastolit energetickou strukturu buněk a tím pádem zpomaluj stárnutí a eliminuje jeho příznaky.

Je také dokázáno, že plasma je velice efektivní prostředek redukující bakterie v pokožce, jelikož díky svým unikátním vlastnostem dokáže proniknout hluboko do pokožky.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová spojuje kolagenová a elastinová vlákna v podkoží. Také na sebe váže molekuly vody a díky tomu je pokožka velmi hladká.

HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem využívá k aplikaci kyseliny hyaluronové kombinaci dvou technologií během jednoho ošetření:

Diodový laser umožňuje nanomolekulám kyseliny hyaluronové proniknout do kůže. Diodový laser má také biostimulační vlastnosti – kožní buňky jsou díky jeho působení stimulovány k rychlé a účinné regeneraci. Fibroblasty jsou stimulovány k produkci kolagenových vláken. Jedná se o metodu, která zajišťuje dlouhotrvající účinky – odstraňuje vrásky, obnovuje hladkost pokožky, zlepšuje stav a vzhled kůže.

FraxPen se používá pro regeneraci a zlepšení vzhledu pleti, k celkovému omlazení a hloubkové hydrataci pleti. Společné působení Intradermální injekce a kyseliny hyaluronové, zlepšuje cirkulaci v podkoží. Kůže je hydratovaná, vrásky jsou vyplněny a pleť vypadá mladší. Nanokonstrukce molekul kyseliny hyaluronové spolu s precizní prací FraxPenu zaručují okamžitý a dlouhotrvající efekt, tzn. linky a vrásky jsou vyplněné a kůže hydratovaná.

Jak pracuje technologie HialuroFrax

Velikost molekuly kyseliny hyaluronové je 75 mikronů. Velikost kožních pórů je přibližně 40 mikronů. Je tedy nemožné, aby molekuly kyseliny hyaluronové pronikly pod kůži. Jediná možnost tedy je, za pomocí injekce vstříknout kyselinu hyaluronovou přímo pod kůži.

Pro ošetření pokožky HialuroFraxem byly molekuly kyseliny hyaluronové upraveny pomocí nanotechnologie (tzn. velké molekuly kyseliny hyaluronové byly rozděleny na menší a zapouzdřeny do nanočástic). V této podobě mohou snadněji a hlouběji prostupovat do kůže. Nanokapsle zároveň chrání kyselinu hyaluronovou proti poškození a modifikaci, ke kterým může dojít v průběhu průniku pokožkou.

Působením laseru vnější membrána nanokapsle zničena a uvolněné malé částečky kyseliny hyaluronové se mohou opět sloučit do přirozené velikosti molekuly kyseliny hyaluronové. Nově sloučené molekuly díky své velikosti nemohou prostupovat hlouběji a zůstávají v kožní vrstvě.

Kyselina hyaluronová má schopnost na sebe vázat molekuly vody. Jedna molekula kyseliny hyaluronové je schopna na sebe navázat minimálně 250 molekul vody, čím zajišťuje správný stupeň hydratace a zároveň hraje důležitou roli ve vyplnění hlubokých vrásek Správný stupeň zvlhčení pokožky má vliv na její celkový stav.

Účinky přístroje byly klinicky potvrzeny v těchto oblastech

 • Bezkontaktní mikroseparace pleti známá z CO2 laserů
 • Stimuluje regeneraci dermálních buněk
 • Vyhlazování vrásek
 • Zpomaluje procesy stárnutí
 • Rekonstruuje energetickou strukturu pleti
 • Bio-stimulace buněk
 • Pronikání aktivních složek
 • Léčba akné (generování ozónu za pomoci plasmy)
 • Posilňování cévních stěn
 • Peelingový efekt
 • Protizánětlivé ošetření
 • Posilňování obranných procesů v buňce
 • Obnovení rovnováhy vnitřního i vnějšího buněčného prostředí
 • Vylepšení pružnosti a celistvosti buněk

Způsoby ošetření

- Soft systém – aplikace kyseliny hyaluronové pouze za pomocí diodového laseru – Je to nejlepší hydratační ošetření pleti za pomoci kosmetických přípravků, které jsou připraveny za pomoci nano-technologie. Ošetření je vhodné pro všechny věkové skupiny.

- Frax systém – tato metoda je určena pro klienty s viditelnými a hlubokými vráskami. Toto ošetření je cíleně zaměřeno na hlubokou hydrataci pokožky a rýh hlubokých vrásek. Frax systém můžeme rozdělit dále na dvě metody:

- Mělká aktivace jehlami – Tato metoda stimuluje kůži k rychlé regeneraci. Patent formule přípravku používaného k ošetření dává záruku dlouhotrvajícího účinku.

- Hluboká aktivace jehlami – Díky této metodě můžeme působit na hlubší vrstvy pokožky a stimulovat Fibroblasty k produkci kolagenových vláken = pokožka vypadá mladší a je vypnutá.

Některé z možností ošetření

Ošetření Nanolift gel – Inovativní liftingová procedura se silně regeneračním účinkem. Po tomto ošetření je pleť nádherné vypnutá a omlazená. Speciální složení přípravků efektivně zvyšuje hydrataci a stimuluje pleť k intenzivní regeneraci. Procedura Nanolift Gel zaručuje vysoce efektivní lifting, pružnost a mladistvý vzhled vaší pleti. Efekt je viditelný již po prvním ošetření. Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula –Ošetření, které obsahuje antibakteriální a čistící látky je určeno pro pleť se zvýšenou sekrecí kožního mazu a ke zvýšené tvorbě komedonů. Tato procedura zaručuje viditelnou redukci akné, skvrnek a mazových žláz. Zároveň zaručuje optimální hydrataci pokožky.

Kontraindikace

 • Neoplazie (nádor, rakovina).
 • Těhotenství a kojení.
 • Porucha štítné žlázy.
 • Cukrovka.
 • Virová, bakteriální či plísňová infekce
 • Fotosenzitivní léky.
 • Porušená pokožka v ošetřované oblasti, nové jizvy.
 • Lupénka.
 • Tendence k tvorbě keloidů.

Recenze

Napsat recenzi

HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem

HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem

Přístroj HIALUROFRAX III. generace s PlazmaFraxem představuje jedinečnou novinku na trhu s přístroji pečujícími o pleť. Díky kombinaci několika hlavic s různými funkcemi a díky kombinaci několika vysoce efektivních technologií.