Masážní křeslo JETT-37

Nový produkt

Představujeme Vám inteligentní masážní křeslo JETT 37, které si svými možnostmi a vybavením určitě získá Vaši přízeň. Jeho masážní schopnosti kombinují klasickou manuální masáž se vzduchovou masáží, které uvolní vaše tělo doslova od hlavy až ke konečkům prstů.

Více informací

58 900 Kč s DPH

Více informací

Bolí Vás často záda? Máte přepracované některé části těla? Bolí Vás nohy? Krk? Nebo se jen rádi hýčkáte?

Právě proto je tu masážní křeslo zero gravity JETT-37!

Masážní křeslo JETT-37 je totiž opravdu špičkové masážní křeslo navržené renomovanými designéry, které Vám namasíruje tělo doslova od hlavy až po konečky prstů. Kombinací technologie 3D masáže, napodobení ruční masáže a zabudovaných vzduchových polštářů poskytuje JETT 37 masáž všech částí těla.

Masážní křeslo JETT-37 kombinuje technologii 3D masáže, napodobení ruční masáže a zabudovaných vzduchových polštářů. Tato kombinace Vám zaručí provedení masáže všech částí těla. Od hlavy až po konečky prstů.

Důležité vlastnosti masážního křesla JETT-37

3D masáž

3D masáž zaručuje sada vertikálně pohyblivých inteligentních masážních rukou poháněných čtyřmi koly.

Automatická kontrola polohy

Tato automatická kontrola nastavuje masážní prvky tak, aby správně kopírovali polohu ramen a křivky těla.

4 automatické funkce

Křeslo JETT-37 je navrženo se čtyřmi automatickými funkcemi: Uklidnění, hýčkání, zmírnění bolesti a zotavení z únavy.

Ruční nastavení

Poskytuje možnost ručního nastavení masáže pro horní část těla se třemi předvolbami: celková, částečná a zaměřená. Také umožňuje výběr ze šesti masážních metod: Zvedání a uchycování ramen, válení, poklepávání, shiatsu (tlak prstů) s válením a poklepáváním a 3D. To vše ještě s možností nastavení rychlosti z 5 úrovní.

Tlaková vzduchová masáž pro paže

Zajišťuje 26 zabudovaných vzduchových polštářů s možností nastavení intenzity mezi 3 úrovněmi.

Tlaková vzduchová masáž pro spodní část těla

Podobně jako u masáže pro paže, zajištují tuto masáž vzduchové polštáře (16 polštářů). Opět máte možnost vybrat si z 3 úrovní intenzity a k tomu ještě 3 úrovní polohy.

Tlaková vzduchová a kolečková masáž pro chodidla

10 vzduchových polštářů a válečky s nastavitelnou intenzitou Vám příjemně namasírují chodidla.

Hudba

MP3 přehrávač s funkcemi play, stop, předchozí, následující, zesílit a ztlumit

Nahřívací funkce

Karbonová vlákna v zadní části křesla fungují jako zdroj infračerveného tepla.

Tři skupiny paměti

Masážní křeslo JETT-37 disponuje třemi skupinami masážní paměti, umožňující si zapamatovat masáže.

Odpočinek pro lýtka

Možnost zvednout tělo do vodorovné polohy díky nastavitelným opěradlům pro lýtka, která mohou být zvednuta a protažena spolu s opěrkou hlavy a docílit tak efektu ZERO GRAVITY.

Různé typy masáží a technologií poskytované masážním křeslem Zero Gravity JETT-37

3D inteligentní masážní technologie

Chytré 3D masážní mechanické ruce napodobují profesionální masážní techniky. Mechanické ruce se mohou pohybovat nahoru, dolů a do stran. Přitom mohou masírovat krk, záda a ramena. Také jsou schopny se natáhnout až 12 cm, což zaručuje jejich dosah i do těžce dostupných míst.

3D Navigační senzor

Tento senzor zjišťuje detaily Vašeho těla automatickým monitorováním linií těla jako je pozice ramen nebo sevření zápěstí. To vše za účelem poskytnutí masáže doslova přímo na tělo. Skrze optický senzor masážní křeslo JETT-37 dokáže přesně určit akupunkturní body Vašeho těla a to za účelem nastavení pozice masáže tak, aby vyhovovala křivkám Vašeho těla.

Kombinované rozložení masážních mechanismů

Šířku masážních mechanismů je možno roztáhnout mezi 6 a 21 cm. Délka masážních mechanismů je možno roztáhnout až 81 cm. Díky tomuto masážní křeslo poskytuje oporu pro vaše tělo během masáže i přes různé tvary a velikosti lidského vzrůstu.

Protáhnutí a uvolnění krku

Vzduchové polštáře a masážní koule jsou delikátně umístěny okolo krku, aby pomáhali uvolnit krční svaly a zlepšili prokrvení uchopováním a protahováním šíje. Masážní mechanismus krku je možné nastavit až o 20 cm, pro přizpůsobení se různé výšce těla.

Vzduchové polštáře pro paže

Skrze tyto polštáře Vám masážní křeslo poskytuje masáž pro Vaše paže a uvolňuje je až po konečky prstů. Také stimuluje akupunkturní body na vašich rukou.

Nahřívání zad

Uklidňující mechanismus nahřívání zad se dá zahřát na 40 až 50 stupňů a tím uvolnit podrážděnost a strnulost zad.

Kývání a houpání boky

Sedák masážního křesla má schopnost kývat se ve tvaru číslice "8". Napodobuje profesionální masážní techniku k získání lepší rovnováhy. Tato technika je skvělá k uvolnění tlaku spodní části zad a svalů na bocích.

Protahování a kroucení pasu

Tlakování a vypouštění vzduchu ve vzduchových polštářích pohybuje pasem a napravuje polohu páteře do správné polohy. Také uvolňuje ztuhlé svaly.

Protahovač nohou

Protahuje a masíruje chrupavky mezi holenní a lýtkovou kostí. Uvolňuje svalové napětí a tuhost kloubů.

Lýtkový a chodidlový vzduchový masážní polštář

Kombinace 38 vzduchových polštářů různé velikosti se úplně ovine kolem Vašich lýtek a chodidel. Vzduchové polštáře tisknou, nafukují se a vyfukují a tím Vám umožní vychutnat si opravdu velice důkladnou masáž.

Podnožní válec

Tento profesionálně navržený válec doplňuje vysoký standard masáží. Můžete měnit jeho intenzitu pro nastavení intenzity masáže, která Vám vyhovuje.

Magnetická terapie

V lýtkové části je zabudovaných osm magnetů, které Vám umožňují volbu magnetoterapie.

MP3 přehrávač

Masážní křeslo jett 37 má zabudovaný MP3 přehrávač. S tímto přehrávačem si můžete během masáže vychutnat Vaši oblíbenou hudbu.

Shrnutí

Krátce shrnuto, masážní křeslo zero gravity JETT-37 disponuje celkem 92 vzduchovými polštáři s nastavitelnou intenzitou, je vybaveno inteligentními 3D masážním mechanismem poháněným čtyřmi koly se schopností posunovat se dopředu a dozadu, automaticky nastavitelné na kopírování kontur vašich tělesných křivek za účelem osvěžení a omlazení Vašeho těla.

Výsledkem kombinace těchto technologií je jedinečný masážní zážitek, který Vám umožní zažít masáž jako od několika lidských rukou.

Specifikace a technické údaje:

Úplná masáž zad: ano
Automatický systém nastavení výšky pro masáž horní části těla: ano
Elektrická sklopná opěradla zad: ano
Elektrická sklopná opěradla chodidel: ano
Masáž krku: ano
Masážní válečky: ano
Masáž chodidel: ano
Vzduchové polštáře: 92
Počet ventilů: 26
Vzduchové pumpy: 2
Materiál: ekologická
antibakteriální
kůže
Spotřeba energie: 300W
Rozměry: 185 x 77 x 93 cm
Hmotnost: 125 kg
Maximální zátěž: 130 kg
Napětí: 220 – 240 V

 

Upozornění

Výše uvedená cena nezahrnuje paletové přepravné 600,- Kč, které bude k objednávce automaticky naúčtováno. V případě dotazů na masážní křesla, vibrační plošiny či masážní postele použijte prosím kontakt - Ing. Petr Hampl: 724 625 257 nebo email : obchod@compexbrno.cz

(neplatí samozřejmě při osobním odběru v naší prodejně)

 

Nejedná se o zdravotnický prostředek, přístroj pomáhá zmírňovat psychickou i fyzickou únavu vzniklou běžnou zátěží v rámci pracovního dne.

 

Recenze

Napsat recenzi

Masážní křeslo JETT-37

Masážní křeslo JETT-37

Představujeme Vám inteligentní masážní křeslo JETT 37, které si svými možnostmi a vybavením určitě získá Vaši přízeň. Jeho masážní schopnosti kombinují klasickou manuální masáž se vzduchovou masáží, které uvolní vaše tělo doslova od hlavy až ke konečkům prstů.

Ke stažení