Masážní postel STARJETT-1 Zobrazit větší

Masážní postel STARJETT-1

STARJETT-1

Nový produkt

Masážní terapeutická postel STARJETT-1 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.

Více informací

24 900 Kč s DPH

Více informací

Spojení tradiční čínské medicíny a nejmodernějších technologií

Každý člověk jistě někdy zažil bolest nějaké části jeho těla či jiný zdravotní problém, který mu zabraňoval v neomezeném pohybu, působil negativně na jeho myšlení a tím mu celkově zhoršoval jeho životní pohodu. Řešením v tomto případě jsou různé druhy masáží a relaxačních procedur, které uvolňují svaly, zbavují napětí a stresu a uvádějí lidský organismus do celkové harmonie. Základní typ masáže přímo navazuje na znalosti čínské tradiční medicíny, která na rozdíl od západního pojetí lékařství vnímá tělo jako celek. Při masírování je využívána funkce konkrétních akupunkturních bodů, jejichž výrazná stimulace umožňuje tělu zareagovat a uvolnit napětí v potřebných partiích těla. Jedna z možností, jak si dopřát masáž, jsou specializované masážní salony, v dnešní době se však mnohem častěji používají nejrůznější masážní přístroje a pomůcky, které jsou vždy založeny na nějakém způsobu stimulace svalů a nervů. Většina těchto zařízení je však malé velikosti a je určena pouze na konkrétní část těla. V případě, že tedy potřebujete namasírovat a celkově zrelaxovat celé tělo, trvá to zbytečně dlouho.

Masážní terapeutická postel

A právě tento problém řeší moderní masážní terapeutická postel STARJETT-1, která v sobě kombinuje staletími ověřené metody tradiční čínské medicíny a nejmodernější technologie této doby. Tento masážní systém byl vyvinut nejlepším týmem lékařů, elektronických inženýrů a odborníků na výrobu a byl navržen jako přístroj pomáhající při odstraňování bolestí a zdravotních problémů lidského těla.

Výrobce se specializuje na produkty spojené s péčí o zdraví a krásu. Jeho produkty využívají nejmodernější technologie a několik leté zkušenosti s vývojem a výrobou, což zajišťuje produktům vysokou kvalitu a díky tomu patří mezi světovou špičku na trhu s produkty péče o zdraví.

Masážní terapeutická postel STARJETT-1 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.

Síla kamenů Jade - Jade rollers
Jade (Jadeit) je celistvý zelený kámen léčivých schopností. Starověké civilizace tento kámen považovali za posvátný a byl dokonce cennější než zlato. Jadeit je kámen lásky, klidu a harmonie. V citovém životě přináší mír, harmonii, tichou radost, pochopení, ohleduplnost vycházející z hloubky naší duše. Jade kameny vyzařují "Oi záření" se stejnou vlnovou délkou jakou mají lidské buňky. Záření kamenů se tak snadno dostane až k buňkám organismu a tím podporuje imunitní systém organismu, léčí onemocnění ledvin, upravuje špatnou filtraci a odvodňování těla. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy a migrény.

Jadeit je známý po celém Orientu pro svůj blahodárný vliv na plodnost. Jeho zelená barva snižuje horečku. Vyrovnává srdce a emoce. Již staří Číňané znali a velice využívali jeho blahodárných vlivů na lidský organismus a proto jej také často nazývali "Nebeský kámen". Při neklidu a při neúnavnosti odstraňuje křečovitost a dodává tělu pocit klidu a spokojenosti. Věřilo se, že léčí nemoci ledvin. Parapsychologové tvrdí, že usnadňuje rozpomenutí na minulé existence. Usnadňuje mezilidskou komunikaci, napomáhá vědomí vyšších rovin bytí, je symbolem boží lásky. Je spojován s hudbou. Zabraňuje únavě, prodlužuje život a zabraňuje rozkladu těla po smrti. Léčí ledvinové kameny, ženské nemoci a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovlivňuje srdeční a korunní čakru. Dále jsou Jade kameny známé také pro své přirozeně vyzařované infračervené světlo, které má blahodárné účinky na lidský organismus.

A právě z kamenů Jade jsou v masážní posteli B002 vyrobeny speciální masážní válečky - tzv. "Jade rollers", které jsou připevněny na kolejnicích a při masáži pomalu přecházejí tam a zpět podél celé páteře. Jade rollers jsou také zároveň vyhřívané, čímž tedy plní jednak funkci masáže, tak také funkci prohřívání, která vychází ze staré čínské metody moxibusce.

Úkolem moxibusce je nahřívání akupunkturních bodů. Tato technika se používá při různých nachlazení, například při revmatických bolestech pohybového aparátu. Moxibuscí se léčí hlavně dlouhotrvající, vysilující a chronická onemocnění.

Vnitřní masážní válečky vyrobené z jadeitu jsou speciálně tvarované tak, aby přesně kopírovaly tvar lidské páteře a zajišťovaly tak maximálně účinnou masáž a tepelnou stimulaci akupunkturních bodů podél páteře. Jade rollers stimulují životně důležité akupunkturní body, čímž podporují metabolismus a povzbuzují imunitní a lymfatický systém. Masážní válečky neustálým pohybem po celé délce páteře provádějí masáž zádových svalů od zátylku až ke kostrči. Zádové svaly se tak uvolňují, zbavují se napětí a obnovuje se jejich bezbolestná pohyblivost.

Účinky dlouhovlnného infračerveného záření - tepelná podložka

Ve spodní části masážní postele je umístěna speciální výhřevná turmalínová podložka. Tato podložka obsahuje zdroj dlouhovlnného infračerveného záření (FIR). Dlouhovlnné infračervené záření má vysokou prostupnost, sílu záření, pozoruhodný vliv na termoregulaci organismu a rezonanční efekt. Speciální podložka vyzařuje FIR záření, které je prostě absorbovatelné lidským organismem a uvnitř organismu poté přeměněné na vnitřní tělesnou energii. Paprsky infračerveného záření prostupují do těla do hloubky 3 - 5cm, čímž stimulují buněčné funkce, pomáhají uvolňovat a vylučovat z těla nahromaděné toxické látky, což zároveň zlepšuje krevní oběh. FIR záření uvolňuje ztuhlé a neohebné svaly a tím pomáhá odstraňovat bolest. Již více než 30 let je infračervené záření úspěšně používané k léčbě nemocných s různými zdravotními problémy a onemocněními. Je také prokázáno, že je FIR záření prospěšné při zmírňování fyzických problémů a existují také důkazy o tom, že léčí mnoho nemocí.

Při masáži tedy bude vaše spodní polovina těla prohřívána FIR zářením generovaným speciální podložkou z uhlíkových vláken, což bude příznivě působit na váš organismus, zlepšovat oběhový a imunitní systém a odstraňovat z těla škodlivé látky.

Spolu s terapeutickou masážní postelí STARJETT-1 jsou jako součást balení dodávány také dva externí masážní Jade projektory. Oba projektory jsou vyrobeny ze speciálních Jade kamenů, jejichž blahodárné účinky na lidský organismus již byly zmíněny.
Menší pět kuličkový masážní projektor je kromě Jade kamenů také vybaven zdrojem infračerveného záření, což umožňuje použití hlavně na masáž krku a dalších špatně dostupných míst.

Druhý jedenáct kuličkový masážní jade projektor také obsahuje zdroj FIR záření a je určen zejména k stimulaci břicha, zad, pasu a dalších větších ploch. Oba masážní projektory jsou navrženy jako doplňkové příslušenství k masážní terapeutické posteli a slouží k intenzivním masážím konkrétních vybraných částí vašeho těla.

Jednoduché ovládání
Ovládání terapeutické masážní postele je zajištěno pomocí uživatelsky příjemného dálkového ovládání. Tímto dálkovým ovládáním je možné jednoduše nastavovat jednotlivé provozní režimy a teplotu vyhřívání.

Hlavní přednosti terapeutické masážní postele STARJETT-1
• Spojení přírodní Jade síly s moderní technologií infračerveného záření
• Kombinace akupunktury a moxibusce uvolňuje svaly a navrací jim jejich pohyblivost
• Unikátní speciálně tvarovaný masážní systém tvořený dvěma řadami masážních válečků vyrobených z přírodních léčivých Jade kamenů
• Výhřevná podložka z uhlíkových vláken vyzařující dlouhovlnné infračervené záření napomáhající vylučování toxických látek z těla
• Posilování imunitního systému, zlepšení krevního a lymfatického oběhu
• Jednoduché ovládání díky skvělému dálkovému ovládání
• 3 přednastavené režimy včetně plně automatického režimu pro masáž, relaxaci a celkové uvolnění celého vašeho organismu
• Přednastavený časovač na dobu 30-ti minut
• Napájení z klasické zásuvky 230V

Přístroj je určen pro posílení svalstva a formování postavy zdravých osob v domácím prostředí, fitness a wellness centrech apod. mimo zdravotnických zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění.

Technické parametry terapeutické masážní postele
Model: STARJETT-1
Napájení: 230V / ~ 50Hz
Spotřeba: 150W
Rozsah teplot: 40 až 70 ° C
Napájení dálkového ovládání: DC 24V
Hmotnost: 56kg
Standard: CE / GB4706.10

Recenze

Napsat recenzi

Masážní postel STARJETT-1

Masážní postel STARJETT-1

Masážní terapeutická postel STARJETT-1 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.