Masážní postel STARJETT-4

STARJETT-4

Nový produkt

Masážní terapeutická postel STARJETT-4 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.

Více informací

39 900 Kč s DPH

Více informací

Trápí vás bolesti hlavy, páteře či kloubů? Máte nedostatek energie a cítíte se unavení? Trpíte stresem a potřebujete uvolnit svou mysl? Chtěli byste se lépe koncentrovat? Trávíte hodně času u počítače? Vhodná masáž je odpovědí na dnešní hektický způsob života. Masáž se může stát prostředkem, který nám může pomoci vzepřít se návalu práce a neshod ve svém okolí. Je to řeč dotyku. Řeč každému srozumitelná, kterou můžeme použít k utišení bolesti a zmírnění napětí. Pro mnohé z nás je pocit ztuhlých kloubů, bolest ve svalech a zádech běžným pocitem, na který jsme si už zvykli. Často si až po masáži uvědomíme, že naše svaly byly bolestivě napjaté a že překonávání nepříjemných pocitů s tím spojených nás stojí hodně energie.

Díky moderní technologii přístroj STARJETT-4 využívá poznatků z orientální medicíny. Masáž je založena na výrazné stimulaci důležitých akupunkturních bodů, což umožňuje tělu uvolnit napětí v potřebných partiích a výrazně zlepšit krevní oběh celého těla. Masážní terapeutická postel STARJETT-4 je vybavena zcela revolučním masážním mechanismem. Masážní matrace určený pro masáž horní poloviny těla obsahuje pět masážních válečků, které jsou vyrobeny z přírodního léčivého kamene jade. Masážní systém je speciálně navržen do tvaru písmene "S", což zajišťuje, že masážní válečky jezdí během masáže po tvarovaných kolejnicích a přesně kopírují zakřivení lidského těla. Pět masážních válečků tedy zajišťuje masáž zádové části (od oblasti boků až k hlavě a zpět). Další čtyři masážní válečky umístěné v dolní masážní matraci provádějí masáž spodní poloviny těla (od oblasti chodidel k bokům a zpět). Všechny masážní válečky jsou po celou dobu masáže vyhřívané. Teplotu vyhřívání je možné nastavit v rozmezí 40 ° C - 70 ° C, což napomáhá při odstraňování bolesti ztuhlých svalů. Tento přístroj je ideální volbou na posílení vašeho imunitního systému.

Masážní terapeutická postel StarJETT 4

Poslech hudby během masáže

Během příjemně uvolňující masáže si můžete zároveň vychutnat poslech uvolňující relaxační hudby, která je dodávána společně s přístrojem. Na boku postele je umístěn USB konektor pro flash disk). Spolu s masážní postelí jsou dodávány také kvalitní Hi-Fi sluchátka, která hudební prožitek ještě více umocní. Můžete samozřejmě poslouchat i vaši oblíbenou hudbu. Do USB konektoru lze připojit jakýkoliv flash disk a přehrávat hudbu ve formátu MP3.


Automatické masážní programy
Masážní terapeutická postel STARJETT-4 nabízí dva režimy provozu (automatický a manuální). Při automatickém režimu je možné volit mezi osmi masážními programy pro masáž horních partií těla a mezi čtyřmi masážními programy pro masáž dolních partií těla. Jednotlivé programy se liší v části těla, kterou masážní hlavice masírují. Při automatických masážních programech je nastaven časovač na dobu 30 minut a po uplynutí této doby se masáž automaticky zastaví. Při manuálním režimu si můžete sami zvolit způsob masáže. Masážní terapeutická postel PR-B003 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla. Ovládání terapeutické masážní postele PR-B003 je zajištěno pomocí dálkového ovládání vybaveným LCD displejem. Tímto dálkovým ovládáním je možné jednoduše nastavovat jednotlivé provozní režimy a teplotu vyhřívání.

Ruční masážní projektor
K masážní terapeutické posteli STARJETT-4 se dodávají také dva ruční masážní projektory. První je vybaven jedenácti masážními jade válečky a druhý pěti masážními jade válečky. U těchto ručních masážních projektorů lze regulovat teplotu vyhřívání jade válečků od 40 ° C do 70 ° C. Těmito ručními masážními přístroji můžete provádět masáž kombinovanou s přehříváním prakticky jakékoli části vašeho těla. Díky speciálnímu topnému systému je možné provádět termoterapii celého vašeho těla. Termoterapie znamená léčbu teplem a jedná se o jednu z nejstarších, ale zároveň nejúčinnějších technik při zlepšování krevního oběhu, čímž dochází k uvolňování ztuhlých a bolestivých svalů. Díky zahřívání se zároveň také zrychluje metabolismus, což má za následek rychlejší odstraňování toxických látek z těla.

Léčivé kameny Jade:
Jade je zelený kámen léčivých schopností. Starověké civilizace tento kámen považovali za posvátný a byl dokonce cennější než zlato. Jadeit je kámen lásky, klidu a harmonie. V citovém životě přináší mír, harmonii, tichou radost, pochopení, ohleduplnost vycházející z hloubky naší duše. Jade kameny vyzařují "Oi záření" se stejnou vlnovou délkou jakou mají lidské buňky. Záření kamenů se tak snadno dostane až k buňkám organismu a tím podporuje imunitní systém organismu, léčí onemocnění ledvin, upravuje špatnou filtraci a odvodňování těla. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy a migrény.
Jadeit je známý po celém Orientu pro svůj blahodárný vliv na plodnost. Jeho zelená barva snižuje horečku. Vyrovnává srdce a emoce. Již staří Číňané znali a velice využívali jeho blahodárných vlivů na lidský organismus a proto jej také často nazývali "Nebeský kámen". Při neklidu a při neúnavnosti odstraňuje křečovitost a dodává tělu pocit klidu a spokojenosti. Věřilo se, že léčí nemoci ledvin. Parapsychologové tvrdí, že usnadňuje rozpomenutí na minulé existence. Usnadňuje mezilidskou komunikaci, napomáhá vědomí vyšších rovin bytí, je symbolem boží lásky. Je spojován s hudbou. Zabraňuje únavě, prodlužuje život a zabraňuje rozkladu těla po smrti. Léčí ledvinové kameny, ženské nemoci a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovlivňuje srdeční a korunní čakru. Dále jsou Jade kameny známé také pro své přirozeně vyzařované infračervené světlo, které má blahodárné účinky na lidský organismus.

A právě z kamenů Jade jsou v masážní posteli STARJETT-4 vyrobeny speciální masážní válečky - tzv. "Jade rollers", které jsou připevněny na kolejnicích a při masáži pomalu přecházejí tam a zpět podél celé páteře. Jade rollers jsou také zároveň vyhřívané, čímž tedy plní jednak funkci masáže, tak také funkci prohřívání, která vychází ze staré čínské metody moxibusce.
Úkolem moxibusce je nahřívání akupunkturních bodů. Tato technika se používá při různých nachlazení, například při revmatických bolestech pohybového aparátu. Moxibuscí se léčí hlavně dlouhotrvající, vysilující a chronická onemocnění.

Technické parametry produktu masážní terapeutická postel STARJETT-4:
• Model: STARJETT-4
• Napájení: 230V / ~ 50Hz
• Rozsah teplot: 40 ° C - 70 ° C
• Příkon: 300 W max.
Přístroj je určen pro posílení svalstva a formování postavy zdravých osob v domácím prostředí, fitness a wellness centrech apod. mimo zdravotnických zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění.

Recenze

Napsat recenzi

Masážní postel STARJETT-4

Masážní postel STARJETT-4

Masážní terapeutická postel STARJETT-4 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.