Palovia laser proti vráskám

Palovia

Nový produkt

PALOVIA - zůstaňte mladí a krásní bez vedlejších efektů a zbytečně vyhozených peněz.

Více informací

7 450 Kč s DPH

Více informací

Taky toužíte mít znovu mladou a hladkou pleť?

Nebaví Vás utrácet těžké peníze za kosmetické salóny?

Hledáte výrobek, který Vám s tímto problémem pomůže a zároveň se jedná o výrobek prověřený, zdraví neškodný a jednoduchý na použití?

Dál nehledejte PALOVIA je tím pravým pro Vás!

Tento jedinečný produkt v sobě obsahuje veškeré výhody terapií a kůr kosmetických salónů v kombinaci s jednoduchou obsluhou a použitím.

Výhody

 1.  
 2. Palovia omlazující laser je první výrobek svého druhu který byl schválen FDA (americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv), který prokazatelně redukuje nedokonalosti a vrásky v oblasti očí.
 3. Přístroj je v zahraničí zaběhnutý a vyzkoušený běžným spotřebitelem s prokazatelnými výsledky, kde až 92% zúčastněných potvrdilo výrazné zlepšení v oblasti vrásek kolem očí v průběhu prvního měsíce používaní.
 4. Laserová terapie se na rozdíl od běžně používaných krémů a gelů soustředí díky technologii krátkých impulzů mikro laseru na hlubší vrstvy pokožky kde vrásky mají svůj původ a tím je dlouhodobě eliminuje.
 5. Produkt díky procesu hojení vrásky neodstraňuje jen esteticky ale taky trvale.
 6. Přístroj stimuluju přirozenou tvorbu nového kolagenu a elastinu čím je také zdraví i kráse prospěšný bez vedlejších účinků.
 7. Obsluha je díky ergonomickému tvaru a jednoduchému ovládaní lehká a také kvalitní používaní je záležitostí 4-5 minut denně.

Přístroj PALOVIA je nejlepší dostupnou alternativou kosmetických salonů na trhu. Jeho použití je jednoduché a účinky ověřené. Cenově je tento přístroj momentálně největším konkurentem kosmetických salonů na trhu. Přístroj je vhodný do každé domácnosti nebo kosmetického salonů.

Jak přístroj používat?

 1. Vysušte a vyčistěte pokožku kolem očí. Ujistěte se že je doopravdy suchá.
 2. Nanesta slabou vrstvu gelu "Palovia před použitím".
 3. Začněte ošetřovat pokožku kolem Vašich očí. Každé vrásce věnujte jeden třívteřinový puls. První puls by měl být na té části vrásky, která je nejblíže oku. Pokračujte poté dále směrem od očí. Obecně byste měli použít cca 6-8 pulsů kolem každého oka.
 4. Po ošetření doporučujeme používat hydratační krémy, nebo gely, nebo opalovací krém s ochranou 30 a vyšší.

Jak často přístroj používat?

Pro nejlepší výsledky doporučujeme přístroj používat jednou denně prvních 30 dní a poté stačí přístroj používat dvakrát týdně. Jedno ošetření přístrojem Vám zabere jen pár minut. Opravdu je to takhle jednoduché.

Recenze

Napsat recenzi

Palovia laser proti vráskám

Palovia laser proti vráskám

PALOVIA - zůstaňte mladí a krásní bez vedlejších efektů a zbytečně vyhozených peněz.