Jett Plasma Lift Zobrazit větší

Jett Plasma Lift

Nový produkt

JETT PLASMA LIFT je moderní kosmetický přístroj vyrobený v České republice využívající revoluční technologii pro profesionální kosmetické ošetření. Výsledky přístroje JETT PLASMA LIFT jsou viditelné ihned po prvním ošetření.

Více informací

Více informací

JETT PLASMA LIFT je moderní kosmetický přístroj vyrobený v České republice využívající revoluční technologii pro profesionální kosmetické ošetření. Výsledky přístroje JETT PLASMA LIFT jsou viditelné ihned po prvním ošetření.

JETT PLASMA LIFT využívá technologii plazmy. Generuje její tok a ten při působení na biologické tkáně spouští specifický mechanismus reakcí. Toto působení plasmových toků na tkáň umožňuje dosáhnout velice efektivního peelingu, obnovy tkání, jejich zpevnění a zlepšení pružnosti a také posiluje odolnost tkáně a její obranyschopnost.

Definice plasmy

Plasma je ionizovaný plyn složený z iontů a elektronů, který vzniká odtržením elektronů z elektronového obalu atomů plynu nebo roztržením molekul (ionizace). Plasmu lze také definovat jako čtvrté skupenství hmoty.

V našem případě se jedná o kvazineutrální, nízkoteplotní plasmu, kde je přibližná rovnost kladně nabitých iontů a záporně nabitých elektronů.

Podstata vzniku výboje:

Samotný plasmový výboj vzniká za pomoci vysokého napětí 4 – 6 kV a při velmi malém proudu. Při ošetření je nutné zvýšit vodivost kůže nanesením speciálního gelu. Mezi ním a hrotem přístroje, umístěným cca ve vzdálenosti 2 mm vzniká výboj. Elektrický obvod je uzavřen pomocí uzemňovacího pásku na pravé ruce klientky. Jakmile již výboj vznikne, prorazí v místě ošetření vodivý gel a působí přímo na pokožku.

Působení na buňky

Každá buňka má na své membráně membránový potenciál (rozdíl elektrického potenciálu mezi dvěma stranami membrány). Na vnitřní straně buněčné membrány je záporný náboj, na vnější straně je náboj kladný. Stárnutím pokožky dochází k nerovnoměrnému rozdělení elektrického náboje (potenciálu) podél buněčné membrány a tím pádem ke změně elektrického napětí membrány. Membránový potenciál vytváří a dále ovlivňují draslíkové a sodíkové kationty, při čemž sodíkové kationty velmi těžce procházejí přes buněčnou membránu, kdežto draslíkové kationty naopak procházejí velmi lehce.

Plasmový výboj dokáže přimět jednotlivé typy iontů (Na+, K+) ke změně pozice, případně k průchodu skrz membránu. Správným rozložením kationtů na vnitřní a vnější straně membrán se membránový potenciál znovu dostane do rovnovážného stavu. Elektrické napětí buněčné membrány vzroste a membrána se napne. Pokud tento proces nastane u většiny kožních buněk v určité oblasti, vypnutí pleti je potom viditelné pouhým okem. Ošetření pokožky plasmovým výbojem je zcela přirozeným jevem, kde ke kýženému efektu dochází fyziologickou cestou. Do kůže nejsou vpravovány žádné cizí chemické látky.

Použití

Přístroj lze použít na ošetření:

 • Obličeje
 • Dekoltu
 • Prsou
 • Rukou

Ošetření přístrojem JETT PLASMA LIFT je vhodné pro klienty, kteří mají:

Vrásky Před aplikací plasmových toků je třeba nahřát ruční hlavicí kolagenová vlákna, která se roztáhnou a při vpouštění plasmových výbojů se vlákna ve střední vrstvě obličeje (dermis) "smrsknou" a znovu se napruží.                

Akné Pustuly a papuly se rychleji hojí a nevznikají jizvy. Toto ošetření je pouze povrchové a mělo by se řešit s kožním lékařem či dermatologem.

Kuperóza (žilky) V tomto případě se nahřívání musí zkrátit, protože teplem bychom naopak žilky podpořili v jejich tvoření. Proces spočívá v tom, že díky aplikaci plasmových toků se žilky zneviditelní. Získají tělovou podobu a nemají potřebu se tvořit dál. Na tomto principu jsou i pigmentové skvrny.

Pigmentové skvrny Viz kuperóza.                

Jizvy a strie Nutno podotknout, že jizvy či strie musí být mladší půl roku. Jinak je ošetření bezvýznamné. Strie po aplikaci také získají tělovou podobu a rapidně se stáhnou. Výsledek ošetření je vidět okamžitě. Maximálního efektu je dosaženo druhý den ráno.

Bezpečnost

Přístroj je vybaven velice spolehlivým bezpečnostním systémem SCS (safety control system), který splňuje i nejpřísnější evropské normy pro přístroje v nemocnici. Jedním z mnoha bezpečnostních prvků je např. zemnící pásek. Klientka ho musí mít vždy nasazený po celou dobu ošetření, aby nemohlo dojít k nechtěnému výboji. Přístroj sám zjistí, zda je klientka páskem uzemněná. Pokud klientka není uzemněna, přístroj signalizuje problém červenou diodou a generátor plasmy je automaticky odpojen.

Vlastnosti přístroje

Přístroj Plasma Lift není ve své kategorii jediný. Na světovém trhu je několik konkurentů pracujících na stejném principu. Od přístroje Plasma lift se ale podstatně liší: Velikostí

<p">Na rozdíl od konkurenčních přístrojů, je JETT PLASMA LIFT opravdu přístroj do kapsy. Je lehký, díky ergonomickému tvaru se dobře drží a s rozměry 22 x 5 x 2 cm ho bez problémů přenesete z místnosti do místnosti nebo i ke klientce domů. Napájení je zajištěno pomocí adaptéru z elektrické sítě. K přístroji není zapotřebí žádný neforemný stojan ani další hlavice. Dalo by se říci, že se nám podařilo zmenšit 40 kg vážící přístroj do příruční velikosti.

Spolehlivostí

JETT PLASMA LIFT byl od počátku vyvíjen jako zdravotnický přístroj. Splňuje tedy i nejnáročnější evropské normy pro přístroje používané v nemocnicích. Bezpečnost je zajištěna pomocí unikátního kontrolního systému SCS.

Ovládáním

Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Pokud zvládnete ovládat běžnou spotřební elektroniku, ani JETT PLASMA LIFT pro vás nebude problém. Přístroj se ovládá pomocí malého dotykového displeje. Je možné nastavit intenzitu vyzařovaných plasmových toků a čas ošetření.

Výkonem

Na rozdíl od konkurenčních přístrojů, má JETT PLASMA LIFT vyšší výkon díky vylepšenému technickému řešení generování plasmového toku. Přístroj se během používání nezahřívá, a proto nedochází ke snížení jeho výkonu.

Kontraindikace

 • Epilepsie
 • Těhotenství
 • Přítomnost kovových kloubních náhrad v těle
 • Kardiostimulátor
 • Probíhající zánět
 • Kožní léze
 • Nádorové onemocnění
 • Křečové žíly
 • Problémy s kostmi

POZOR: ošetřovaná osoba nesmí mít na těle žádné kovové části (hodinky, náramky...)

Recenze

Napsat recenzi

Jett Plasma Lift

Jett Plasma Lift

JETT PLASMA LIFT je moderní kosmetický přístroj vyrobený v České republice využívající revoluční technologii pro profesionální kosmetické ošetření. Výsledky přístroje JETT PLASMA LIFT jsou viditelné ihned po prvním ošetření.