Tlakoměr JETT MS-930 Zobrazit větší

Tlakoměr JETT MS-930

MS-930

Nový produkt

Představujeme Vám nejpřesnější měřící přístroj pro krevní tlak. Měření tlaku nejpřesnější na zápěstí a právě na tomto místě náš přístroj získává své cenné hodnoty. Přístroj se automaticky nafukuje a vyfukuje a pomocí technologie Intelli Sense to dělá podle aktuálního krevního tlaku, a proto je šetrný k vašemu tělu.

Více informací

399 Kč s DPH

Více informací

Představujeme Vám nejpřesnější měřící přístroj pro krevní tlak. Měření tlaku nejpřesnější na zápěstí a právě na tomto místě náš přístroj získává své cenné hodnoty. Přístroj se automaticky nafukuje a vyfukuje a pomocí technologie Intelli Sense to dělá podle aktuálního krevního tlaku, a proto je šetrný k vašemu tělu. Výsledek měření je zobrazen na digitálním displeji zobrazujícím systolickou, diastolickou a pulsní hodnotu. Přístroj je jednoduchý k užívání, lehce přenosný a tudíž není problém ho používat například na cestách. Jistě oceníte i paměťové funkce přístroje, s těmito získáte ještě přesnější přehled o svém tlaku.

 • moderní design
 • INFLATE (READ TECHNOLOGY)
 • nová technologie, která umožňuje v průběhu nafukování manžety měřit: systolický tlak, diastolický tlak a puls
 • zaručuje vysokou přesnost a reprodukovatelnost naměřených hodnot
 • zkracuje celkovou dobu měření a tím šetří manžetu i baterie
 • paměť pro 7 měření
  - automatické nafukování a vyfukování manžety
 • digitální displej ukazující hodnotu systolu, diastolu a pulsu

Co je krevní tlak?

Krevní tlak je síla, kterou krev působí na tepny, měří se v mmHg. Krevní tlak se vlivem srdeční činnosti neustále mění v souladu s tepem srdce. Když se srdce stáhne, vytlačuje krev do oběhového systému a krevní tlak dosahuje nejvyšší hodnoty. Tomu se říká SYSTOLICKÝ krevní tlak. Mezi jednotlivými srdečními stahy srdce ochabne, krevní tlak se sníží. Tomu se říká DIASTOLICKÝ krevní tlak. Krevní tlak je nejvyšší ve velkých tepnách blízko srdce a klesá v periferních částech oběhového systému.

Vysoký krevní tlak

Zdraví lidí je nejčastěji ohroženo vysokým krevním tlakem, neboli HYPERTENZÍ. Je to situace, při níž zůstává krevní tlak jednotlivce vysoký delší časové období. Pokud vysoký krevní tlak není léčen, je příčinou velmi vážných zdravotních problémů jako například mozkových příhod,infarktu apod. Krevní tlak zvyšuje kouření, nadměrný příjem tuku a soli, nadváha, nedostatek pohybu. Nezanedbávejte pravidelné lékařské prohlídky. I lidé narození s vysokým krevním tlakem mohou zabránit jeho zvyšování pomocí pravidelného měření.

Proč měřit krevní tlak doma?

Návštěva lékaře , nemocnice, či skupinová zdravotní prohlídka může vyvolat u pacienta nervozitu. Protože krevní tlak kolísá podle mnoha různých vlivů, může být správný úsudek na podkladě jediného měření nemožný. Měření krevního tlaku během dne Vám umožní sestavit si záznam průběhu tlaku celého dne a pochopit faktory které mají vliv na kolísání tlaku. Poraďte se se svým lékařem jakmile zjistíte, že Váš krevní tlak není normální.

Měření krevního tlaku ihned, jakmile vstanete z postele, v klidu před snídaní je známo jako základní měření krevního tlaku. V praxi bývá jeho zjišťování problematické. Ale pomocí domácího měření tlaku se dá dosáhnout výborných výsledků.

Výsledky Vašeho měření může posoudit pouze lékař!

Názory zákazníků

Jana Hudečková

Co Vám mám povídat, přístroj se mi líbí, je jednoduchý, přesný a lehko skladovatelný, takže si jej mohu brát klidně i na dovolenou nebo když se necítím úplně ideálně tak do práce.

René Pečínka

Jsem lékařem už téměř 12 let. Vystřídali jsme velké množství přístrojů měřících přístrojů. Poslední z nich je tento vynikající přístroj. Pacienti si jej pochvalují pro jeho přesné měření, pro bezbolestné použití a pro jeho přehlednost. Na LCD displeji pacient ihned vidí všechny naměřené hodnoty, což je pro něj pohodlnější. Přístroj doporučuji, jak do ostatních ordinací tak pro domácí použití, pro jeho přesnost. Ovšem doporučuji nevyvozovat závěry bez předchozí porady s lékařem.

Tomáš Hanák

O svých kvalitách mě tento přístroj přesvědčil velmi záhy. Navíc se mi na něm líbí, že si mohu zaznamenávat přesné výsledky a posledních sedm měření si vyvolat. Začal jsem si dokonce dělat grafy svého krevního tlaku během de tak nyní přesně vím, jaký tlak mohu očekávat v kterou dobu a zda je vše v normálu. Pro mě tedy neocenitelné.

Technické údaje

 • měřící metoda: „Oscilometrická“
 • paměť: 7 záznamů
 • displej: digitální LCD
 • rozsah měření: tlak 20 až 280mmHg, puls 40 až 180 tepů/minutu
 • přesnost měření: tlak ±3mmHg; puls ±5%
 • tlakování: Elektromechanická vzduchová pumpa
 • obvod zápěstí: 13,5 až 19,5cm
 • baterie: alkalické 1,5V (AAA, LR3), 2 kusy
 • automatické vypnutí: Přibližně 3min po měření
 • hmotnost: cca 100g bez baterií
 • skladovací a přepravní podmínky: - 10°C až +60°C
 • relativní vlhkost do 95%
 • provozní podmínky +10°C až +40°C
 • relativní vlhkost do 85%

Upozornění

Výsledky Vašeho měření může posoudit pouze lékař!

Recenze

Známka 
2017-08-07

Ověřený zákazník

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Známka 
2017-06-23

vlastimil

Pro:
ano
Celkové hodnocení:
vse v poradku

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Známka 
2017-05-12

Ověřený zákazník

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Tlakoměr JETT MS-930

Tlakoměr JETT MS-930

Představujeme Vám nejpřesnější měřící přístroj pro krevní tlak. Měření tlaku nejpřesnější na zápěstí a právě na tomto místě náš přístroj získává své cenné hodnoty. Přístroj se automaticky nafukuje a vyfukuje a pomocí technologie Intelli Sense to dělá podle aktuálního krevního tlaku, a proto je šetrný k vašemu tělu.

Ke stažení