Ozónový sterilizátor a čistič JETT GH2122

GH2122

Nový produkt

Každý den, každý z nás používá velké množství pomůcek, které náš život dělají příjemnější. Některé používáme pro naši hygienu atd. Věci jako jsou zubní kartáček, klíče, kuchyňské utěrky, houbičky na umývání nádobí, příbory bereme jako úplnou samozřejmou součást lidského života, že si ani neuvědomujeme, že i na těchto všech se schraňují nebezpeční škůdci a nejrůznější nečistoty.

Více informací

349 Kč s DPH

Více informací

Každý den, každý z nás používá velké množství pomůcek, které náš život dělají příjemnější. Některé používáme pro naši hygienu atd. Věci jako jsou zubní kartáček, klíče, kuchyňské utěrky, houbičky na umývání nádobí, příbory bereme jako úplnou samozřejmou součást lidského života, že si ani neuvědomujeme, že i na těchto všech se schraňují nebezpeční škůdci a nejrůznější nečistoty. Naše Ozónová čistička tyto nečistoty umí odstranit a zároveň taky odstranit veškeré nelibé pachy pomocí vysoké koncentrace O3 neboli také ozón. Přístroj pracuje v 5-6 minutovém cyklu, během kterých velice výkonně pracuje a vyčistí, desinfikuje, zbaví pachu vše co si budete přát. A to vše s velmi malou spotřebou a absolutně bezpečně díky krytu.

Specifikace produktu

Ozón (racionální chemický název trikyslík) je alotropní modifikace kyslíku. Jeho molekuly sestávají ze tří atomů kyslíku namísto dvou, které tvoří molekuly stabilního běžného dikyslíku. Molekula ozónu je lomená a úhel, který svírají vazby mezi atomy kyslíku, je 116,8°. Jak naznačují mesomerní strukturní vzorce, představující mezní elektronové konfigurace této molekuly, je na prostředním atomu kladný náboj, zatímco na obou krajních je záporný náboj poloviční velikosti. Díky tomu a svému lomenému tvaru má molekula značný dipólový moment.

Ozón vzniká působením elektrických výbojů nebo krátkovlnného ultrafialového záření (např. UV-C) na molekuly obyčejného kyslíku (dikyslíku), přičemž tato reakce probíhá ve dvou stupních. V prvním dodaná energie rozštěpí dvouatomovou molekulu dikyslíku na dva atomy, tedy na dva vysoce reaktivní jednoatomové radikály, které se okamžitě spojí s další molekulou dikyslíku za vzniku trikyslíku (ozónu): Vše tohle dokáže náš skvělý ozónový čistič.
V chemických laboratořích slouží jako oxidační činidlo, zejména v organické syntéze a při přípravě některých peroxidických sloučenin.

Využití Ozónu

V průmyslu se používá především k bělení (např. textilních látek), při dezinfekci, zejména vody, kde ozonizace nahrazuje běžnější a lacinější, ale zdravotně méně výhodné chlorování pitné vody, v potravinářském průmyslu k dezinfekci provozoven a k povrchové konzervaci potravinářských výrobků a v zemědělství k povrchovému ošetření zeleniny a ovoce (zejména zabránění růstu plísní a kvasinek).

Názory zákazníků na produkt

Markéta Řezáčová: Skvělý přístroj, mám malé dítě a nebojím se,že si bude hrát s něčím špinavým. Tento přístroj udrží čisté a voňavé vše. Snad kromě plín, ty stále musím čistit v pračce.

Martin Švanda: Přístroj sem si koupil na čištění své sbírky mincí, je velice spolehlivý a nakonec sem ho díky jeho jednoduchosti, rychlosti a efektivitě začal používat na většinu věcí denního použití.

Jana Sládková: Už to bude skoro dva roky co přístroj mám, a stále funguje stejně skvěle. Dalo by se říci, že je téměř neúnavný. A za celou dobu jsme snad jen jednou měnili baterie. Velmi mnoho vydrží a ještě více dokáže. Mohu každému doporučit. Osobní předměty a předměty denní potřeby jsou ideální živnou půdu pro množení bakterií a choroboplodných zárodků. Tato IONCARE Ozónová čistička vytváří vysokou koncentraci Ozónu (O3) a tím vás zbaví jak bakterií tak nepříjemných pachů.

Základní informace o produktu

  • Efektivně sterilizuje předměty denní potřeby jako papírové bankovky, mince, obličejové masky, mobilní telefony, klíče, zubní kartáčky, krmítka, mycí houby, kuchyňské utěrky atd
  • Odstraňuje nepříjemné pachy
  • Obsahuje 5-6ti minutový čisticí cyklus a funkci automatického vypnutí. Je vysoce výkonná a energeticky úsporná
  • Funguje na baterie, nebo na AC/DC adaptér (není součástí balení)
  • Design s bezpečnostním krytem, bezpečná a spolehlivá

FAQ (Často kladené dotazy)

Proč bych si měl dávat pozor na bakterie na osobních věcech?

O: Osobní věci a věci denní jsou ideální živnou půdou pro bakterie a choroboplodné zárodky. Tyto bakterie se neustále množí, a mohou způsobovat potíže, zejména dětem a starým lidem, proto byste je měli zničit tak rychle jak je jen možné. IONCARE ozónová čistička ničí bakterie a eliminuje zápach vysokou koncentrací ozónu.

Co je to ozón? Jak funguje?

O: Ozón je nestabilní plyn s charakteristickým zápachem. Reaguje-li molekula kyslíku O2, s atomárním kyslíkem O výsledkem je ozón O3. Třetí atom kyslíku je nestálý a snadno se z molekuly ozónu odštěpuje. Je velmi reaktivní čímž ničí buněčné struktury bakterií a tím je účinně likviduje. Nejenže ničí bakterie, viry, spóry, plísně, houby a roztoče ale také neutralizuje pachy. IONCARE ozónová čistička používá novou technologii elektrických výbojů které mění kyslík na Ozón.

Existuje nějaký vědecký důkaz že je IONCARE ozónová čistička efektivní v likvidaci mikroorganizmů?

O: Ano zpráva z SGS ukazuje že IONCARE ozónová čistička zničí přes 90% bakterií Escherichia coli a Pseudomonas aeruginosa na vašich věcech během několika minut.

Může být IONCARE ozónová čistička nebezpečná?

O: V žádném případě.Ozón je dobře známý že se velmi rychle rozpadá na kyslík. IONCARE čistička nepoužívá žádné chemikálie ani postřiky a její použití je naprosto bezpečné.

Jaká je životnost IONCARE čističky?

O: Kromě baterií neobsahuje žádné součásti, které by bylo třeba po čase vyměnit. IONCARE ozónovou čističku můžete používat každý den.

Má IONCARE ozónová čistička opravdu nízké energetické nároky?

O: Ano. Má pouze max 5W příkon a 6 kusů “AA” alkalických baterií vydrží až na 100 sterilizačních cyklů.

Technické údaje

  • Zdroj: 6 x 1.5V AA baterie nebo adaptér DC7.5V (není součástí balení)
  • Spotřeba energie: Max 5W
  • Koncentrace ozónu: Okolo 0.5 mg/L
  • Hmotnost: 650g
  • Rozměry: 220 x 155 x 130 mm

Recenze

Napsat recenzi

Ozónový sterilizátor a čistič JETT GH2122

Ozónový sterilizátor a čistič JETT GH2122

Každý den, každý z nás používá velké množství pomůcek, které náš život dělají příjemnější. Některé používáme pro naši hygienu atd. Věci jako jsou zubní kartáček, klíče, kuchyňské utěrky, houbičky na umývání nádobí, příbory bereme jako úplnou samozřejmou součást lidského života, že si ani neuvědomujeme, že i na těchto všech se schraňují nebezpeční škůdci a nejrůznější nečistoty.

Ke stažení