Vyhřivané rukavice JETT DK-GPB velikost M

DK-GPB

Nový produkt

Tyto tenké rukavice jsou navrženy pro použití pod klasické rukavice, aby vám poskytly teplo kdekoli a kdykoli. Ocení je hlavně lidé rádi trávící svůj čas v zimních měsících na horách, ale i například myslivci nebo rybáři.

Více informací

1 249 Kč s DPH

Více informací

Přehled hlavních vlastností produktu

Unikátní technologie vnitřního vyhřívání za použití nekovových supervodivých vláken

Napájení z power banky (nemusíte tak neustále dokupovat nové baterie, stačí vám jedna jediná power banka pro nabíjení obou rukavic) – power banka není součástí balení

3 stupně teploty pro optimální nastavení požadované teploty

Popis hlavních funkcí produktu

Rukavice s vyhřívanou vnitřní vložkou, napájené power bankou, byly navrženy, aby zajišťovaly teplo Vašich rukou, kdekoliv se nacházíte. Díky vysokému výkonu vyhřívání je možné si teplo užívat za jakýchkoliv okolních teplot. Vyhřívané rukavice nemají žádnou speciální membránu, a proto je vhodné je používat jako vnitřní vyhřívanou vrstvu pod vnější rukavice, ale stejně tak je možné jejich samostatné použití, pokud vnější teploty nedosahují extrémních mrazivých teplot.

Unikátní vyhřívací systém je založen na použití měkkých nekovových vláknech. Svazky těchto nekovových vláken jsou všity do vyhřívaných rukavic, aby poskytovaly teplo a udržovaly stále ruce v optimální teplotě.

Používání vyhřívaných rukavic

Vyhřívané rukavice DK-G jednoduše nasadíte a napojíte pomocí přiloženého kabelu k power bance, která zajišťuje zdroj napájení. Následně zvolíte jeden ze 3 stupňů teploty, na kterou chcete rukavice zahřát (pomocí ovládání na kabelu).

Vyhřívané rukavice je možné nosit přímo na kůži, nicméně pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme přes vyhřívané rukavice DK-G přetáhnout ještě jedny vnější rukavici. Maximálně tím eliminujete úniky produkovaného tepla a rychleji dosáhnete zahřátí rukou.

Tipy pro optimální využívání vlastností rukavic

Zapínejte vyhřívané rukavice na stupeň High (H) přibližně 5 minut předtím, než se chystáte jít ven. V závislosti na venkovní teplotě a Vašem fyzickém stavu (fyzické aktivitě), je poté vhodné za dobu 5-10 minut pobytu ve venkovním prostředí přepnout postupně na nejnižší teplotní stupeň a vyhřívání vypnout, neboť tělesná aktivita, podpořená zahřátýma rukama, by měla vyprodukovat dostatečné množství tepla, pro udržení optimální teploty rukou.

Pokud při pobytu ve venkovním prostředí přestanete být aktivní, nebo teplota způsobí, že Vám začne být na ruce zima, zapněte vyhřívání opět na nejvyšší stupeň High (H). Až získáte opět požadovanou teplotu rukou, nebo se začnete opět hýbat, je možné vyhřívání vypnout, nebo přepnout na nižší teplotní úroveň. Zajistíte tak delší výdrž baterie.

Obsah balení

  • 1 pár vyhřívaných rukavic
  • 1 kabel s ovládáním

Technické údaje

  • Použitý materiál: Terylen
  • Maximální teplota: 38 °C
  • Napájení: power bankou (není součástí dodávky)
  • Ovládání teploty: 3 úrovně vyhřívání
  • Hmotnost: 212 g (1 pár bez baterie)
  • Barva: černá

Upozornění

Vyhřívací systém byl navržen pro bezpečné a spolehlivé používání. Nenahrazujte proto původní elektrické součástky, ani nezasahujte do elektrického obvodu vyhřívacího systému, ani pouzdra na baterie.

Vyhřívací systém (kabel a baterie, není určen pro použití pod vodou. Pokud se během používání rukavice namočí (například v hustém dešti), odpojte vyhřívací systém od rukavic a nepoužívejte jej, dokud rukavice a vyhřívací systém zcela neuschnou.

Všechny elektrické součásti udržujte suché.

Pokud během používání rukavic pociťujete nevolnost, či jiné nepříjemné pocity, ihned používání přerušte a další používání rukavic konzultujte s Vaším lékařem.

Děti a těhotné ženy musí s používání rukavic nejprve konzultovat se svým lékařem.

Recenze

Napsat recenzi

Vyhřivané rukavice JETT DK-GPB velikost M

Vyhřivané rukavice JETT DK-GPB velikost M

Tyto tenké rukavice jsou navrženy pro použití pod klasické rukavice, aby vám poskytly teplo kdekoli a kdykoli. Ocení je hlavně lidé rádi trávící svůj čas v zimních měsících na horách, ale i například myslivci nebo rybáři.