Posilovací rotoped MC0194B

MC0194B

Nový produkt

MC0194B Magnetický posilovací rotoped - jízda na kole jednou z nejvíce doporučovaných aktivit jak lékaři tak i fitness trenéry.

Více informací

1 990 Kč s DPH

Více informací

MC0194B Magnetický posilovací rotoped - jízda na kole jednou z nejvíce doporučovaných aktivit jak lékaři tak i fitness trenéry. Pro svou přizpůsobivost, individuálně nastavitelnou náročnost a zdravotní nezávadnost tak představuje jízda na kole ideální prostředek k udržení zdravého životního stylu. Jak však jízdu na kole provozovat uprostřed města, večer po práci, když je za oknem tma, nebo při deštivém počasí? Odpovědí pro Vás může být náš magnetický posilovací rotoped MC0194B!

Základní informace

 • nastavením rychlosti lze upravovat obtížnost
 • časovač pro vhodný časový trénink
 • tachometr - měření ujeté vzdálenosti
 • počítadlo otáček - lze nastavit pro šlapání oběma směry
 • ruční, nebo automatický program
 • snadné ovládání pomocí dálkového ovladače s LCD displejem
 • nastavení režimu tréninku podle počtu kalorií nebo dle vzdálenosti

Specifikace

Magnetický posilovací rotoped MC0194B Vydejte se na kolo bez helmy na hlavě a v klidu Vašeho domova!

Díky našemu produktu magnetický posilovací rotoped MC0194 se nyní vašeho oblíbeného šlapání nemusíte vzdávat, ani když jsou venkovní či jiné podmínky nepříznivé. Vaší denní porci kalorií spálených při jízdě na kole, můžete s naším přístrojem naplnit bez toho, aniž byste opustili svůj byt či kancelář. Navíc nehrozí nebezpečí, která jsou s jízdou na kole na přeplněných silnicích v dnešní době více a více spojena. Díky funkcím, které náš magnetický posilovací rotoped MC0194 má, je iluze jízdního kola téměř dokonalá. Na počítači přístroje můžete měřit ujetou vzdálenost, počítat otáčky, či měřit počet spálených kalorií, to vše v klidu Vašeho domova, nikým nerušeni a v naprostém bezpečí.

Trénink či regenerace po úrazech a operacích 365 dní v roce

Náš Magnetický posilovací rotoped MC0194B je také ideální pro všechny, kteří prodělali úraz či operaci a chtějí vhodně posílit své dolní končetiny, je také vhodný pro celkovou regeneraci dolních končetin. Každý, kdo usiluje o naplňování zdravého životního stylu a je nadšeným cyklistou, či jen potřebuje posílit svalstvo by měl zpozornět – cyklistická sezona se nyní rozšiřuje na 365 dní v roce, to vše s naším magnetickým posilovacím rotopedem MC0194B!

Technické parametry

 • Název – Magnetický posilovací rotoped
 • Modelové číslo - MC0194B
 • Napájení - AC 220V / 60 Hz
 • Praktické dálkové ovládání
 • Vše v pohodlí Vašeho domova

Vliv na Vaše zdraví

Rotopedy jsou jednou z nejoblíbenějších forem osobního tréninku. Na rozdíl od ostatních sportovních aktivit nemusíte opustit pohodlí svého domova, magnetický posilovací rotoped MC0194B je šetrný ke kloubům, nezáleží však vůbec na počasí, ať je zima, deštivo, či nesnesitelné horko, Vy můžete vždy tužit Vaši kondici v pohodlí svého domova s naším produktem magnetický posilovací rotoped MC0194B ! Mezi jeho přednosti patří široký rozsah použití od rehabilitačního cvičení, přes hubnutí až po náročné sportovní tréninky. Pravidelný trénink na magnetickém posilovacím rotopedu MC0194B má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.

Recenze

Napsat recenzi

Posilovací rotoped MC0194B

Posilovací rotoped MC0194B

MC0194B Magnetický posilovací rotoped - jízda na kole jednou z nejvíce doporučovaných aktivit jak lékaři tak i fitness trenéry.

Ke stažení