Vyhřívaný bederní pás JETT DK-WS Zobrazit větší

Vyhřívaný bederní pás JETT DK-WS

DK-WS

Nový produkt

Trpíte častými bolesti zad? Máte problém s bolestmi ledvin, nebo menstruačními bolestmi? Jsou Vaše záda každodenně namáhané, ztuhlé a unavené? Už nechcete řešit tyto problémy medikamenty a chemickými prostředky, které Váš organizmus zatěžují a mají spoustu vedlejších účinků? Vyhřívaný bederní pás DK-WS může být řešením!

Více informací

1 990 Kč s DPH

Více informací

Trpíte častými bolesti zad? Máte problém s bolestmi ledvin, nebo menstruačními bolestmi? Jsou Vaše záda každodenně namáhané, ztuhlé a unavené? Už nechcete řešit tyto problémy medikamenty a chemickými prostředky, které Váš organizmus zatěžují a mají spoustu vedlejších účinků? Vyhřívaný bederní pás DK-WS může být řešením!

Vyhřívaný bederní pás DK-WS je zařízení, které pracuje na základě termoterapie a k léčení využívá teplo generované infračervenou sítí zabudovanou do pásu. Pás je vyroben z technicky vyspělého, moderního materiálu, fleecu. Fleece vyniká především výbornou tepelnou izolací, ale také svou strukturou, která je velice měkká a příjemná na dotek a navíc je velmi lehká. Pás je tudíž velice příjemný na nošení. K upevnění jsou určeny suché zipy a obvod pásu je 104 cm.

Díky těmto vlastnostem je pás možné nosit při většině činností a neměla by Vás při nich omezovat. Také se nemusíte bát, že by se pohybem pás poškodil. Infračervená struktura je totiž navržena tak, aby byla odolná vůči ohýbání a tvarování a přispívá tak k Vašemu komfortu.

Co je to termoterapie a jak působí

Tepelná terapie je dlouho používaným a osvědčeným typem léčby svalových, kloubních, ale i jiných problémů. Každý z nás má jistě zkušenosti s použitím hřejivých obkladů či termoforů naplněných teplou vodou, které používaly k úlevě od bolesti už dlouhé generace před námi. Vyhřívaný bederní pás DK-WS spojuje tyto tradiční a léty ověřené přístupy s moderními technologiemi. Navíc přináší možnost, kterou tradiční termofory či obklady neumožňují, a tou je přizpůsobení ošetření přesně podle Vašich požadavků. S pomocí tohoto přístroje můžete totiž nastavit intenzitu prohřívání, která bude na rozdíl od chladnoucích obkladů a termoforů udržena po celou dobu aplikace.

Tepelná terapie, kterou využívá Vyhřívaný bederní pás DK-WS, je postavena na principu infračerveného záření. Infračervené záření je součástí záření, které vysílá i slunce. Lidským okem jej nezachytíme, ale pociťujeme jej jako teplo. Tento druh tepla proniká hluboko do tkání lidského těla (do hloubky 3-10 cm), čímž pádem prohřívá nejen pokožku, ale dostane se i ke kritickým oblastem, jako jsou klouby nebo svaly.

Nejvýraznějším pozitivem takovéhoto prohřátí je následné prokrvení ošetřených tkání, které jsou poté nejen lépe vyživeny, ale také se z nich rychleji odbourávají škodlivé látky. Dochází také k uvolnění a relaxaci ztuhlých svalů. Všechny tyto účinky pak přispívají k eliminaci bolesti kolene.

Účinky

 • Zpevnění oblasti beder
 • Odstranění artritických bolestí
 • Odstranění revmatických bolestí
 • Uvolnění ztuhlých svalů
 • Relaxace namáhaných zad
 • Zlepšení metabolismu
 • Rychlejší odbourávání škodlivých látek v dané oblasti
 • Zlepšení prokrvení v dané oblasti
 • Rehabilitace při některých poúrazových stavech
 • Prevence proti nachlazení beder
 • Zmírnění otoků
 • Úleva od bolestí ledvin
 • Úleva od menstruačních bolestí

Napájení přístroje

Napájení Vyhřívaného bederního pásu DK-WS je jednou z hlavních výhod a předností tohoto přístroje ve srovnání s podobnými přístroji tohoto typu. Přístroj disponuje možností dvou druhů napájení – můžete jej připojit buď přímo do elektrické sítě, nebo můžete zvolit chod na nabíjecí baterii, která je součástí balení. Díky této druhé možnosti je možné přístroj používat nejen v pohodlí domova, ale například i na cestách či ve venkovních prostorech. Navíc je přístroj vybaven funkcí nastavení spotřeby baterie, takže si můžete rozvrhnout její výkon podle toho, jak dlouho potřebujete přístroj používat. Každý z těchto stupňů má přiřazenou barvu diody, abyste jej mohli kontrolovat a jednoduše nastavit.

Inteligentní lithiová baterie se skupinou 4 kontrolních stupnu

 • 1 stupen: LED: cervená, 100% wattový výkon, doba vybití: 80 minut, povrchová teplota topného telesa: 55±50C
 • 2 stupen: LED: žlutá, 75% wattový výkon, doba vybití: 100 minut, povrchová teplota topného telesa: 50±50C
 • 3 stupen: LED: zelená, 50% wattový výkon, doba vybití: 170 minut, povrchová teplota topného telesa: 45±50C
 • 4 stupen: vypnuto

Poznámka: Teploty byly sbírány za použití TES 1310 teplomeru pri pokojovéteplotě o 30.5OC.Mužeme doplnit více vyšších teplot dle požadavku zákazníka.

Používaní a obsluha

Obsluha přístroje je velice jednoduchá a je přizpůsobená faktu, že mnoho uživatelů tohoto produktu je z řad seniorů. Ovládání je proto zcela nenáročné a provádí se pomocí jediného tlačítka, kterým přepínáte mezi jednotlivými módy (Vypnuto / Nízká teplota / Střední teplota / Vyšší teplota / Vysoká teplota). Aktuálně nastavená intenzita ohřívání je indikovaná barvou diody.

Návlek stačí jen pohodlně nasadit na koleno, upevnit pomocí suchého zipu, zvolit vybranou úroveň zahřívání podle Vašich osobních preferencí a nechat přístroj pracovat.

Velikost návleku je 104 centimetrů a lze ji přizpůsobit podle Vašich osobních potřeb a je tudíž vhodný pro většinu typů postav.

Údržba produktu je také velmi nenáročná – stačí je pouze očistit vlhkým hadříkem. Používání chemických čistidel není doporučeno.

Hlavní výhody

Možnost použití prakticky kdekoliv

Díky možnosti napájení jak přímo z elektrické sítě, tak pomocí nabíjecí baterie, není použití přístroje vázané na přístup k elektřině.

Možnost nastavení různých stupňů intenzity zahřívaní

Můžete si podle vlastní potřeby zvolit stupeň intenzity zahřívání a teplota, kterou si zvolíte, bude udržena po celou dobu aplikace.

Široké spektrum využití

Přístroj mohou používat pacienti všech věkových kategorií a je účinný na celou řadu symptomů, onemocnění a problémy s kolenem.

Univerzální velikost

Díky přizpůsobitelnosti návleku si nemusíte lámat hlavu s jeho velikostí.

Příjemný materiál

Přístroj je vyroben z technicky propracovaného materiálu a jeho nošení je velice pohodlné a příjemné.

Využití infračerveného záření

Infračervené záření prostupuje hluboko do tkání a prohřívá Vaše koleno komplexně a do hloubky.

Jednoduché ovládání a manipulac

Produkt je přizpůsoben i uživatelům, kteří nejsou technicky zdatní, mohou jej tedy velice jednoduše používat i senioři.

Finančně výhodný

Ve srovnání s lázeňskou léčbou představuje tento produkt výraznou úsporu. Investice do něj je jednorázová, a jakmile si jej zakoupíte, může ho používat i více členů rodiny.

Obsah balení

 • vyhřívaný bederní pás DK-WS
 • dobíjecí baterie
 • dobíjecí adaptér
 • návod k použití

Technické údaje

 • Baterie: Li-Pol 7.4V, 2400 mAh, max. 15W, zátěž 4 - 100_
 • Napájecí adaptér: AC 230V, 50Hz / DC8.4V, 1.2A
 • Stupně vyhřívání:
 • 1. stupeň – Vysoká teplota: výdrž >270min.
 • 2. stupeň – Vyšší teplota: výdrž >360min.
 • 3. stupeň – Strední teplota: výdrž >540min.
 • 4. stupeň – Vypnuté

 

Upozornění

 • Pokud máte nějaké problémy týkající se Vašeho zdraví, tak použití tohoto přístroje nejprve konzultujte se svým lékařem.
 • Osoby s kardiostimulátorem by neměly používat tento přístroj.
 • Pokud pociťujete dlouhotrvající bolest svalů nebo kloubů, přerušte používání tohoto přístroje a konzultujte potíže se svým lékařem. Trvalá bolest může být příznakem závažnějších problémů.
 • Pokud se vám během používání výhřevného bederního pásu udělá nevolno nebo začnete pociťovat jiné problémy, pak okamžitě přestaňte bederní pás používat.

Recenze

Napsat recenzi

Vyhřívaný bederní pás JETT DK-WS

Vyhřívaný bederní pás JETT DK-WS

Trpíte častými bolesti zad? Máte problém s bolestmi ledvin, nebo menstruačními bolestmi? Jsou Vaše záda každodenně namáhané, ztuhlé a unavené? Už nechcete řešit tyto problémy medikamenty a chemickými prostředky, které Váš organizmus zatěžují a mají spoustu vedlejších účinků? Vyhřívaný bederní pás DK-WS může být řešením!

Ke stažení